Обговорювали на апаратній нараді в райдержадміністрації

КРИМІНАЛЬНА СТАТИСТИКА

На території обслуговування Бориспільського відділу поліції ГУНП в Київській області в період з 1 січня по 31 липня поточного року зареєстровано 563 дорожньо-транспортні пригоди. Із них 37 — із потерпілими, 5 — зі смертельним наслідком. Складено 399 адміністративних матеріалів стосовно громадян, які порушили правила дорожнього руху, лише 19 — за керування автомобілем у нетверезому стані. З початку року викрадено 11 автомобілів, знайдено три. Заступник начальника сектору превенції Бориспільського ВП ГУНП в Київській області Сергій Григоренко, надаючи цю інформацію, висловив сподівання, що у вересні патрульну поліцію, яка працює в м. Бориспіль, приєднають до району. Тоді оперативна обстановка має змінитися на краще. Також він наголосив, що до охорони правопорядку активно залучатимуть громадськість, встановлюватимуть відеокамери тощо.

УЧАСНИКИ АТО ОТРИМУЮТЬ ДІЛЯНКИ

163 військовослужбовці району, а також 54 представники силових структур (СБУ, прикордонники, нацгвардійці) вже отримали земельні ділянки в Бориспільському районі. Загалом 217 воїнів. Про це поінформував
в. о. начальника управління Держгеокадастру Вадим Порховнюк. За його словами, ділянки розташовані на території Сеньківської, Кіровської, Іванківської, Старівської та Рогозівської сільських рад.

НА ЧАСІ — СТРОКОВА ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА

З 1 жовтня по 30 листопада 2016 року триватиме призовна кампанія на строкову військову службу. Керівник Бориспільського об’єднаного військового комісаріату Анатолій Стуженко запевнив, що строковиків не направлятимуть у зону АТО. Командири військових частин несуть за це кримінальну відповідальність. У цілому призиватимуть громадян України чоловічої статі, які до дня відправлення у військові частини досягли 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button