За тиждень зареєстровано майже 350 правопорушень

Про роботу патрульної поліції за останній тиждень розповів т. в. о. начальника управління патрульної поліції у м. Бориспіль Анатолій Коваленко. За його інформацією, з 1 по 7 серпня у місті зареєстровано 347 адміністративних правопорушень. Це, зокрема, близько 70 випадків проїзду на червоне світло світлофора, понад 100 – неправильне паркування, 9 випадків порушення правил дорожнього руху на залізничному переїзді. 64 водії кермували автомобілем без відповідних документів, 19 осіб – у стані алкогольного сп’яніння.

Окрім цього, за тиждень сталося 16 ДТП, 3 дрібні крадіжки, 6 випадків хуліганства.

Стихійна торгівля: новий шлях вирішення проблеми

Торгівля «з рук» у Борисполі вже давно набула небачених масштабів. З нею намагалися боротися працівники міліції, тепер це завдання патрульної поліції. Як розповів А. Коваленко, для вирішення цієї проблеми обрано дещо новий шлях: правоохоронці поспілкувалися з порушниками, але не задля погроз і залякування щодо відповідальності за несанкціоновану торгівлю, а для пошуку компромісного рішення. Врешті компроміс знайдено – надавати «стихійникам» місця для торгівлі на ринках. Для більшого заохочення влаштувати рекламу. Наразі працівники УПП підготували необхідний пакет документів, який передали міському голові Анатолію Федорчуку.

А поки проблема не вирішилася кардинальними діями, правоохоронці продовжують традиційну боротьбу. Зокрема, А. Коваленко запропонував встановити паркан біля ринку «Зоряний», що має перешкоджати торгівлю на зеленій зоні, яку «облюбували» продавці городини.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button