СПРАВИ КОМУНАЛЬНІ

До Дня Незалежності у місті відкриють три громадські об’єкти

Про це повідомив в.о міського голови Микола Корнійчук. За його словами, до свята планується запустити два фонтани на центральній площі, а також озеро Княжицьке, які наразі реконструюють. Зокрема, як зауважив посадовець, нині в Княжицьке вже набирають воду, невдовзі засіють траву, облаштують піщаний пляж та під’їзну дорогу.

Продовжують ремонтувати трансформаторні підстанції

Поточного тижня у Борисполі тривають роботи з капітального ремонту ліній електропередач, заміні проводів. Про це повідомив М. Корнійчук. Працівники Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» ремонтували трансформаторні підстанції № 78 (вул. Незалежності, Перемоги, Коцюбинського, 8 Березня, пров. Березневий), № 16 (вул. Лісова, Кошмана, Ботанічна, пров. Лісовий), № 202 (вул. Лисенка, О. Бердника, Великопромінська). Роботи триватимуть до 15 серпня.

Теплові лічильники стануть доступнішими

Міська програма із встановлення теплових лічильників у багатоповерхових будинках невдовзі зазнає змін. Як наголосив М. Корнійчук, така потреба виникла через будинки з невеликою кількістю квартир. За словами посадовця, будівлі, де знаходиться кілька десятків квартир, можуть без особливих проблем оплатити виготовлення проектної документації та встановлення лічильників, вартість яких становить близько 18 тис грн. Жителям багатоповерхівок, де кількість квартир не перевищує 25, зібрати такі кошти набагато складніше.

Тож вирішено передати зекономлені на придбанні лічильників кошти на допомогу жителям «малоквартирних» будинків. Тим не менш, як наголосив М. Корнійчук, мешканцям доведеться збирати гроші на проектні роботи (3 тис. грн) та додатково від 300 грн на монтаж лічильників, що все одно набагато здешевить встановлення лічильників для жителів таких будинків.

Зміни планують винести на найближче пленарне засідання міськради 30 серпня: депутати мають прийняти своє рішення.

Хочете позбавитися від сміття? Доплатіть!

З 1 липня 2016 року збільшено тарифи на вивезення сміття працівниками КП «ВУКГ», як з багатоповерхової забудови, так і з приватного сектору. За словами М. Корнійчука, вартість цих послуг стала трохи більшою за 10 грн: відтепер на місяць абоненти мають заплатити 27 грн 54 коп. з двору. Тож тим, хто оплатив вивезення сміття на рік наперед, варто прийти в комунальне підприємство і доплатити різницю.

Інф. «ТС»

Share Button