Працевлаштування у військових частинах

Днями перший заступник голови РДА Володимир Солдатенко зустрівся з громадянами, які перебувають на обліку в Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості. Обговорили основні умови військової служби за контрактом і працевлаштування в установах, що підпорядковуються Міністерству оборони України.

Участь у заході взяли т. в. о. військового комісара Бориспільського ОМВК Андрій Зарубін та завідувач сектору мобілізаційної роботи РДА Лариса Кузька, а також близько 20 мешканців міста і району.

В. Солдатенко наголосив, що підписання контракту не означає службу в зоні АТО. Роботи вистачає в тилу: в Києві, Броварах, Бориспільському районі. Це водії, зв’язківці, діловоди, лаборанти тощо. Середньомісячна зарплата – від 7 тис. грн.

А. Зарубін розповів про терміни контрактної служби. Фахівці також поінформували про механізм комплектування лав ЗСУ, а саме: проходження медичної комісії, тестування, документообіг, двомісячного навчання у військовій частині.

Під час зустрічі двоє безробітних висловили бажання служити в армії: жінка — за освітою «бухгалтер» і чоловік — інвалід III групи.

ДО ТЕМИ

Збільшили допомогу воїнам АТО

До 1 млн 135 тис. грн збільшено загальний обсяг коштів, передбачених на допомогу учасникам АТО та їх сім’ям.

Відповідні зміни прийнято до районної цільової Програми з надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям на 2016-2018 роки.

Як повідомив заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Роман Шуменко, якщо раніше фінансовий ресурс програми становив 935 тис. грн, то тепер — 1 млн 135 тис. грн. До комплексу заходів програми входить надання соціальних, правових, медичних (лікування, обстеження, протезування) послуг, побутові витрати та нагородження.

Програма ініційована і розроблена Центром допомоги учасникам АТО, членами їх сімей. Співрозробниками є управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Бориспільська ЦРЛ, Центр первинної медико-санітарної допомоги, міськрайонний центр зайнятості.

Окрім того, в районі діє комплексна програма «Турбота» на 2016-2020 роки, спрямована на підтримку найбільш соціально незахищених категорій населення району. У Програмі передбачена й матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції.

За інф. прес-служби Бориспільської РДА

Share Button