«ОБНОВКА» ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

З 22 липня на вулицях міста і району з’явилося три новенькі автомобілі невідкладної медичної допомоги. Придбані за кошти міського та районного бюджетів, вони призначені для перевезення фельдшерів, які виїжджатимуть на виклик. Таке поповнення автопарку – крок назустріч громаді, що сприятиме розвитку медичної галузі та підвищенню рівня надання якісних та своєчасних медичних послуг населенню Бориспільщини.

Участь у презентації взяли голова РДА Дмитро Воронін, міський голова Анатолій Федорчук, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, заступник міського голови Людмила Пасенко та керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Денис Хурса.

Відтепер центр первинної медико-санітарної допомоги оснащено 15 автомобілями. Вартість одного такого сягає до 200 тис. грн і на противагу іноземному виробнику, потребуватиме значно менше коштів у разі ремонту.

За програмою розвитку центру первинної медико-санітарної допомоги на 2016-2018 роки планується докупити ще п’ять таких автівок.

А. Федорчук відзначив важливість такої «обновки»: «Це лише перший крок. Адж, насамперед людина повинна отримати якісну медичну допомогу». Загалом, із виділених на 2016 рік коштів містом освоєно 7 млн грн, завдяки яким добудувано паталого-анатомічний-корпус, закуплено додаткові морозильні камери та відремонтовано приміщення. Районом із 10 млн, передбачених на медицину, освоєно 5.

Д. Воронін повідомив, що з обласного бюджету виділено 860 тис. грн для облаштування території ЦРЛ. Реалізація – на часі.

Інф. «ТС»

Share Button