СПРАВИ КОМУНАЛЬНІ:

Теплові лічильники – у кожну оселю

Незважаючи на літню спеку, у Борисполі активно готуються до нового опалювального сезону. За словами М. Корнійчука, працівники КПТМ «Бориспільтепломережа» за минулий тиждень встановили ще 4 теплові лічильники у житлових будинках. Загалом, придбано близько 80 лічильників, які невдовзі встановлять в інших багатоповерхівках.

Системний вандалізм над бюветами

М. Корнійчук поскаржився на вандалів, які регулярно псують кнопки управління бюветами у місті. За його словами, з часу існування бюветів у Борисполі пошкоджено вже понад 400 таких кнопок.

Оновлюють елементи електропостачання

У Борисполі працівники районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» ремонтують мережі електропередач, замінюють дерев’яні й аварійні опори ліній електромереж, облаштовують кабельні лінії тощо. Як розповів М. Корнійчук, у зв’язку з цим протягом поточного тижня у кількох мікрорайонах міста часто відключають електропостачання. Зокрема, роботи виконуються на трансформаторній підстанції № 8 (вул. Незалежності, Перемоги, Коцюбинського, 8 Березня, пров. Березневий), ТП № 16 (вул. Лісова, Д. Кошмана, Ботанічна, пров. Лісовий), ТП № 202 (вул. Лисенка, О. Бердника, Петропавлівська). Перший заступник міського голови повідомив, що роботи триватимуть до 8 серпня і закликав містян поставитися до цього з розумінням.

Інф. «ТС»

Share Button