ПРО КОНТРАКТНИКІВ, ЕТИКУ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА НОВІ АВТОМОБІЛІ

Перший заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко провів оперативну нараду з керівництвом адміністрації, медичних та військових структур району. Робоча зустріч відбулася в понеділок, 18 липня.

Ті, хто ухиляється, відповідатимуть!

Головною темою стало виконання плану по контрактній армії. Керівник Бориспільського об’єднаного військового комісаріату Анатолій Стуженко доповів про роботу за минулий тиждень та байдужість з боку сільських голів. «Ми об’їхали 11 сіл, в деяких із них сільські голови не організували зустрічі з чоловіками, доводилося чекати близько 2 годин, ніхто не з’явився. Ситуація дуже складна, але ми все одно маємо працювати й виконувати план щодо військової служби за контрактом. Ті, хто ухиляється, нестимуть серйозну відповідальність», — наголосив військовий комісар і додав: «У разі невиконання плану мені не страшно знову йти до війська, бо я там був… Але якщо знімуть мене, то за собою потягну практично всіх». Відтак організовано роботу з виявлення військовозобов’язаних серед депутатів районної ради, які стоять на обліку в ОМВК, але не пройшли медичну комісію. «Треба формувати територіальну оборону, — зауважив Анатолій Ілліч. — Сьогодні ситуація така, що в громаді має бути підрозділ, здатний захистити об’єкти першого та вищого ступенів. Тому ми повинні зібратися з депутатами і поставити це питання на обговорення».  За словами Анатолія Стуженка, сьогоднішній загін територіальної самооборони Бориспільщини налічує 180 осіб. Цього вдалося досягти після низки виступів комісара у засобах масової інформації та особистих зустрічей. Раніше кількість територіального загону самооборони становила лише 36 осіб.

Земельні ділянки – для всіх учасників АТО

Йшлося також про роботу управління Держгеокадастру в Бориспільському районі. Володимир Солдатенко акцентував увагу присутніх на тому, що у відомстві налічується 1570 заяв на виділення земельних ділянок учасникам Антитерористичної операції. 40% із них отримали документи на землю. «Питання актуальне і повинно перебувати під особливим контролем місцевої влади», — підкреслив В. Солдатенко.

Сільська медицина буде «на колесах»

Про купівлю автомобілів для невідкладної медичної допомоги розповів керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Денис Хурса. Він, зокрема, зауважив, що за кошти районного бюджету придбано два Sens та один Citroen, що працюватимуть у селах. Наразі триває комплектація бригад медпрацівників для роботи на цих авто. Невдовзі відбудеться офіційна презентація медичних машин.

В РДА новий внутрішній розпорядок

Начальник відділу управління персоналом Оксана Наконечна поінформувала колег про правила нового внутрішнього службового розпорядку в адміністрації. Основні зміни стосуються етичної поведінки державного службовця та обмежень у робочому часі. Найближчим часом, як зауважила керівник, буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури РДА.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button