Жнива на Київщині почалися з ТОВ «Агро-холдинг МС»

Цього тижня на Бориспільщині стартували жнива: 5 липня на поля ТОВ «Агро-холдинг МС» вийшло вісім комбайнів для збирання озимої пшениці. Станом на ранок 6 липня зібрано близько 430 га, а це – 1720,8 тонн зерна. Загалом у Бориспільському районі холдингом засіяно пшеницею 1600 га: 398 га у с. Ревне, 266 га у с. Гора, 352 у с. Сеньківка. Також є масив площею 760 га на території Щасливської сільради. До речі, «Агро-холдинг МС» розпочало косовицю першим на Київщині.

«Перші спроби збирання врожаю зроблено ще 2 липня у Макарівському районі, але через підвищену вологість роботи довелося призупинити, – розповідає керуючий «Агро-холдингу МС» Олександр Ремень. – Проте погодні умови на Бориспільщині сприяють збиранню цієї зернової культури». За словами О. Ременя, працює сільгосптехніка у три ланки. Загалом на полях задіяно понад 30 осіб та 10 допоміжних автомобілів.

Як розповів головний агроном холдингу Сергій Колотуша, цьогорічний урожай дещо кращий, аніж попередній, однак не найкращий: «Ми розраховували зібрати більше, але нестача дощів та затяжна спека негативно вплинули на врожайність», – наголосив С. Колотуша та додав, що за сприятливих умов закінчити жнива озимої пшениці вдасться вже наприкінці тижня.

Ольга Рогач, «ТС», фото Тетяни Підгурської

Фото: інженер Олександр Голуб, головний агроном Житомирського відділка Петро Демчук, механік Анатолій Кот, керуючий житомирського відділка Олександр Ремень, головний агроном Сергій Колотуша, керуючий Макарівського відділка Дмитро Ларчиков, головний агроном Макарівського відділка Володимир Паламар

Share Button