НА ПЕРЕМОГУ ЗІЙШЛОСЯ ПІВСЕЛА

19 червня у селі Старе відзначали не лише Трійцю. З ініціативи депутата сільської ради Віталія Мартинюка відбулося свято вулиці Перемоги. Готуючи сценарій, депутат виконав титанічну роботу: через архіви сільської ради переписав усіх, хто відійшов у вічність з 1980 року і до сьогодні, згадавши їх добрим словом під час 10-хвилинної панахиди. Наведено статистичну картину і сучасності: нині на вулиці проживає 134 жінки, 114 чоловіків, з яких старожилів – 8, пенсіонерів – 29, дітей від 6 до 18 років – 31.

Хоча свято приурочили лише одній вулиці, на нього зійшлося ледь не півсела. І недарма, адже Перемога славиться середньою школою, церквою, сільським кладовищем.

Теплі слова лунали від жителів вулиці у прозі й у віршах. Привітав усіх зі святом і сільський голова Валерій Макаренко, наголосивши, що вулицю Перемоги треба ставити за приклад іншим, а такі свята мають стати традиційними.

На запрошення В. Мартинюка і В. Макаренка до старинців із концертом приїхав народний ансамбль «Терниця» з Борисполя під керівництвом Анатолія Пономаренка. Тож гарного настрою і мистецького запалу на святі вулиці Перемоги вистачало.

Інф. «ТС», фото Тетяни Підгурської

 

Share Button