У Вишеньках вітали з Днем Конституції та вручали грамоти з нагоди Дня державної служби

У районному заході, що відбувся 24 червня в будинку культури с. Вишеньки, взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату РДА Ірина Тур, Вишеньківський сільський голова Тетяна Кулинич, сільські голови, депутати, учасники АТО, волонтери, працівники освітньої та медичної галузей і місцева громада.

Присутні вшанували хвилиною мовчання солдат, офіцерів, воїнів — Героїв України, які загинули за суверенітет, цілісність та незалежність нашої держави в кривавих боях 1941-1945 та 2014-2016 років. До пам’ятників загиблим воїнам поклали квіти.

Керівники району пригадали історичні віхи прийняття Основного Закону України 28 червня 1996 року. Вітаючи жителів району зі святом, Д.. Воронін звернув увагу на те, що в прийнятті Конституції України велику роль відіграв патріотизм та цілеспрямованість співвітчизників, єднання навколо загальнонаціональної ідеї конституційного розвитку та фундаментального становлення України як незалежної та сильної держави.

У рамках свята і з нагоди Дня державної служби керівник району вручив працівникам РДА почесні грамоти та цінні подарунки, а також повідомив, що Бориспільський район високо оцінено в Київській області. Напередодні від імені Київської обласної держадміністрації Почесними грамотами відзначено начальника управління фінансів Бориспільської райдержадміністрації Тамару Матяш, головного спеціаліста відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Зою Лінкевич і головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури РДА Сергія Лещенка. Останнього також відзначено як переможця I туру та лауреата II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Кращий спеціаліст».

Колективу адміністрації вручили й Кубок за друге місце в обласних фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади держслужбовців.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Іван Недогибченко та Вишеньківський сільський голова Тетяна Кулинич. Подяки, квіти та теплі слова привітань отримали й поважні громадські діячі, волонтери, учасники АТО.

Святкового настрою додавав концерт, організований спільними зусиллями відділу культури і творчих колективів села. Зокрема, виступали народний ансамбль «Барви України» під керівництвом Жанни та Юрія Бурчаків, жіночий вокальний ансамбль «Вишенька», учні Вишенської ЗОШ. Діти також підготували виставку унікальних українських сувенірів, зроблених власноруч.

Олександра ШОСТАК, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button