Нагороджено близько сотні медиків

урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися минулої п’ятниці у міському Будинку культури. Керівництво міста і району вручило медпрацівникам грамоти, подяки і квіти. Серед нагороджених — працівники центральної районної лікарні, дитячої поліклініки, сільських амбулаторій, служби екстреної допомоги: молодші медичні сестри, сімейні лікарі, ветерани з багаторічним трудовим стажем.

З вітальним словом до людей у білих халатах звернулися заступник голови РДА Роман Шуменко, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, в.о. міського голови Микола Корнійчук, заступник міського голови Людмила Пасенко. Представники влади наголошували, що професія, якій медики присвятили своє життя, – одна з найважливіших, найнеобхідніших у суспільстві. Від професійності, невичерпної енергії, міцних теоретичних знань та наполегливості значною мірою залежить наше здоров’я і життя.

Р. Шуменко передав вітання медичному персоналу від голови райдержадміністрації Дмитра Вороніна, який на той момент перебував у Києві на робочій нараді з питань розвитку медичної галузі та виділення коштів на будівництво нового корпусу центральної лікарні: «Це питання є одним із найважливіших у діяльності адміністрації. Адже йдеться про фінансування проекту не тільки на рівні міста, району та області. Ми сподіваємось на підтримку з боку Міністерства охорони здоров’я та Верховної Ради України».

Лунали слова вдячності головному лікарю ЦРЛ Олександру Щуру, директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Денису Хурсі та головному лікарю філії «Бориспільська станція екстреної медичної допомоги» Олександру Резембовському.

Теплими словами згадали й тих медиків, які на волонтерських засадах підтримують українських військовослужбовців та служать в зоні АТО, надаючи воїнам необхідну медичну допомогу.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

 

ВІТАЛИ НА ЮРКОВОМУ

Після офіційної частини медпрацівників вітали на озері Юркове. Організація у виконанні ГО «Самопоміч-Бориспіль» нікого не залишила байдужим: було все, чого душа забажає, — від плову, щойно приготовленого на вогні, до живої музики. Чарівна співачка Наталія Vivat виконувала пісні на будь-який смак у стилі джазу. Окрім цього, задля веселого дозвілля організували змагання з перетягування линви та стрибання у мішках, переможці яких отримували цінні подарунки: значки, футболки, сертифікати на безкоштовний інтернет Monolith.Net та похід до ресторану «Highland». Серед спонсорів, які зробили свято незабутнім, — Євгеній Боженко, Ігор Євтушенко, Катерина Шабан, Альона Умряєва, Борис Шапіро, Юрій Локайчук, Ілля Луців, Dr.PUB, «ПрофМедЦентр», кінотеатр «Європа».

Інф. «ТС»

Share Button