На вулицях Борисполя: ремонти поточні й капітальні

На минулому тижні закінчився капітальний ремонт вулиці Академіка Глушка (колишня П. Морозова), протяжністю близько 500 метрів. Про це повідомив начальник ГУ ЖКГ Бориспільської міськради Володимир Аврамчук. За його словами, тут заасфальтовано понад 2100 м². Як розповів посадовець, асфальтне покриття складається з двох шарів: спочатку 25 см щебенево-піщаної основи, поверх неї ще 5 см асфальтобетону. Роботи виконували працівники ПрАТ «ШБУ-50».

До речі, цьогоріч це вже третя вулиця у Борисполі, де зроблено капітальний ремонт.

Окрім цього, проводяться і поточні ремонти доріг: зокрема, станом на 16 червня виконано поточний ремонт на площі понад 16 тис. м². Наразі триває ремонт вул. Головатого (від перехрестя вул. Київський Шлях до вул. Філатова). Як розповів В. Аврамчук, ремонт цієї вулиці планувався ще минулого року, але через певні обставини довелося відкласти. Сьогодні тут активно працює техніка: знімають верхній шар пошкодженого асфальту, старі бордюри. Як запевнив керівник ГУ ЖКГ, по закінченні робіт покриття дороги і тротуари відповідатимуть усім сучасним вимогам.

До всього, у 2017 році планується продовження ремонту вул. Головатого. Наразі виконуються проектні роботи. За словами В. Аврамчука, кошти на це у міському бюджеті передбачено.

Ольга Рогач, «ТС»

ДО ТЕМИ

Алло, редакціє?

Коли відремонтують мою вулицю?

Днями до редакції звернувся бориспілець, житель вул. Дем’яна Кошмана (колишня Урицького) Микола Дорошенко. Чоловік поскаржився на величезні ями навпроти його двору, які у дощову погоду перетворюються на озера, і жителям доводиться докладати чимало зусиль, аби вийти звідси «сухими». Ситуація загострилася і через сусіда, який живе навпроти пана Миколи. Той побудував паркан практично на дорозі, через що обійти калюжі стає просто неможливо. Як розповідають жителі вулиці, вони неодноразово зверталися за допомогою до свого депутата, але поки що безрезультатно. «ТС» поцікавилася у начальника ГУ ЖКГ Бориспільської міської ради Володимира Аврамчука, чому деякі вулиці лишаються поза увагою комунальників?

«Усі вулиці міста обстежує спеціально створена комісія спільно з депутатським корпусом і визначає ті, де ремонт найбільш необхідний, – розповідає В. Аврамчук. – Серед критеріїв: зношеність покриття, наявність інфраструктури, інтенсивність автомобільного руху тощо. Зважаючи на обмеженість коштів, доводиться діяти в межах ліміту. Але намагаємося ремонтувати вулиці на всіх депутатських округах.

Тим не менш, сьогодні бюджет у місті перевиконується, а тому з’являється можливість відремонтувати більше вулиць, аніж було заплановано.

Що ж стосується частини вул. Дем’яна Кошмана (частина уже відремонтована – прим. авт.), нічого не обіцятиму, але і до неї обов’язково дійде черга».

Ольга Рогач, «ТС»

 

Share Button