Вода в Борисполі чиста, а хлорування — у вихідні

Масове інфікування в м. Ізмаїл було спричинене зараженням питної води, адже через надмірні опади в місті колодязі затоплено, 60% ізмаїльців користуються нецентралізованим водопроводом, а міський водоканал там має поверхневий водозабір. Надзвичайна ситуація змусила керівництво Борисполя зібрати екстрену нараду за участі КП ВКГ «Бориспільводоканал» (директор О. Гануш) для обговорення ситуації з метою попередження подібного.

«Бориспіль має глибинні водозабори, однак з профілактичною метою двічі на тиждень проводимо лабораторні дослідження якості води у водогонах міста на бактеріологічні показники. Ситуація під контролем, — інформував М. Корнійчук. — Постало питання: чи потрібно місту двічі на рік здійснювати профілактичне хлорування водопровідних мереж? Вважаю, що так».

Також керівник наголосив, що є пропозиція два дні планового хлорування води проводити не серед робочого тижня, як це робилося у попередні роки, а, на прохання управління освіти і науки, перенести їх на п’ятницю та суботу. «Цю ініціативу винесемо на обговорення серед бориспільців через Інтернет», — повідомив посадовець і назвав ідею конструктивною, бо у разі запровадження нового графіка хлорування, дитсадки не працюватимуть лише один день, а не три, як раніше; лише одноденна, п’ятнична, перерва буде і у тижневому робочому розкладі шкільних харчоблоків.

Оксана КОБЗАР, «ТС»

Share Button