Фестиваль для всієї родини

Минулі вихідні у Борисполі відзначилися цікавими заходами та подіями. Серед них один із найяскравіших і найочікуваніших міських фестивалів – «Козацька варта», який організувала ГО «Громада «Козацька варта» за підтримки Бориспільської міської ради. 11 та 12 червня бориспільці мали змогу отримати заряд позитивних емоцій, цікаво й активно провести час та просто відпочити на свіжому повітрі серед однодумців. Нагадаємо, цьогорічний етно-фестиваль відбувається у Борисполі вже втретє і, як завжди, збирає навколо себе величезну аудиторію поціновувачів українських традицій і розваг.

А розваги тут були на будь-який смак: майстер-класи, лекції, ігри, пісні, танці та багато іншого. Працювали тир і польова кухня. Мабуть, найбільше фестиваль уподобали найменші жителі міста, для яких організатори постаралися влаштувати незабутній відпочинок. Традиційно, територія фестивалю була розділена на майданчики: «Місто майстрів», «Дитячий майданчик», «Галявина знань», «Живиця», «Територія мандрів», «Козацькі забави», тож кожен міг знайти собі заняття до душі.

Безпеку на заході забезпечували працівники Бориспільської патрульної поліції та міський загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста. Як завжди, організатори активно пропагували здоровий спосіб життя, а тому на фестивалі не допускалося вживання алкогольних напоїв, тютюну, наркотиків.

Загалом, незважаючи на мінливість погоди, фестиваль пройшов на славу. Наразі організатори підбивають підсумки, а вже зовсім скоро розпочнеться підготовка до наступного фестивалю «Козацька варта-2017».

Інф. «ТС»

Share Button