Не допустили надзвичайної ситуації

Минулої п’ятниці у с. Велика Олександрівка перший заступник голови РДА Володимир Солдатенко провів виїзне засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною для виїзду стали скарги громадян на неприємні запахи, що надходять від ТОВ «Мульті Фінанс», де розміщуються склади з курячими яйцями. Наявність запаху підтвердили й працівники фармацевтичних складів, що розташовані поруч. Одна із попередніх причин запаху — закінчення строку придатності продуктів харчування.

За результатами засідання прийнято рішення звернутися до відповідних державних установ та організацій з проханням сприяти у проведенні перевірки обставин, викладених у скаргах громадян та юридичних осіб.

«Наша мета — попередити екологічну небезпеку, недопущення надзвичайної ситуації в населеному пункті», — наголосив В. Солдатенко.

До складу комісії увійшли в.о. начальник управління Держпродспоживслужби в Бориспільському районі Олександр Гурін, провідний фахівець Бориспільського РВ ГУ ДНСНС України в Київській області Юрій Пацюк, оперуповноважений кримінальної поліції Дмитро Бондаренко, головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА Ірина Штифурак.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button