Бійці 72-ої бригади отримали понад 200 сухпайків зі США

Невеликим пакетом сухого рису з м’ясом можна нагодувати п’ятьох. Спосіб приготування дуже простий: залив окропом, зачекав хвилин 15-20 і – готово. Понад 200 таких пайків із США передали українським бійцям на передову представники фонду «Древляни».

Як повідомив заступник голови Благодійного фонду Дмитро Атанов, якість каші вони перевірили на собі – зварили і скуштували.

«Самі їли і хлопців припрошуємо», — додав він, дістаючи з авто коробку із сухпайками.

Допомогу для України збирають волонтери та діаспора

Харчі – не єдине, чим допомагають «Древляни». Медикаменти, одяг, техніка – все це вишукують та передають Україні волонтери та представники діаспори з Європи і США.

«Співпраця єднає. Цього разу ми отримали допомогу зі США. Волонтери та діаспора активно збирають допомогу, домовляються із різними установами й організаціями. Ми ж, як тільки щось надходить для армії, одразу передаємо на передову», – наголосив Д. Атанов.

За його словами, питання якості одержаної допомоги вони тримають на контролі.

«Сухпайки, які передаємо 72-ій бригаді, найвищого ґатунку. Всі інгредієнти натуральні. Це проста і смачна їжа, сподіваюся, хлопцям смакуватиме», – додав заступник голови фонду й уточнив, що термін придатності збігає у 2017 році.

«Древляни» співпрацюють із бориспільськими волонтерами у рамках меморандуму, укладеного з міською радою.

«Наше завдання – допомагати людям, і ми зробимо все для того, аби наші хлопці перемагали», — зазначив Д. Атанов.

Гуртом і батька легше бити

Важливо працювати разом і пам’ятати, що ми громада, адже гуртом і батька легше бити, наголошує керівник ГО «Територія підтримки» Сергій Нікітюк, підписуючи акт прийому-передачі сухпайків. Рис зі Штатів на фронт доставлять саме його волонтери. І коли ви читатимете ці рядки, хлопці уже матимуть змогу скуштувати американську кашу й порівняти її з тими пайками, які готують їм бориспільські активістки з групи «Сушимо борщі солдатам».

Під час передавання благодійної допомоги були присутні й представники міської ради – перший заступник міського голови Микола Корнійчук та заступник міського голови Людмила Пасенко. Вони дякують фонду за допомогу, а волонтерам — за мужність.

«Ви робите благодійну справу», — каже М. Корнійчук і тисне руки Дмитру Атанову та Сергію Нікітюку.

Поки сухпайки перевантажують до авто волонтерів, М. Корнійчук розповідає, що благодійна допомога для військових на Донбасі надходить від фонду щотижня.

Його слова підтверджує і Л. Пасенко, додавши, що на базі виконавчого комітету діє Центр підтримки воїнів АТО та членів їх родин. Один із напрямів його діяльності – робота з волонтерами.

«Фактично щотижня волонтерська бригада виїздить у певному напрямку. Ми допомагаємо паливно-мастильними матеріалами. Крім того, не припиняється збирання гуманітарної допомоги: продуктів, одягу та коштів», — наголосила Л. Пасенко.

Коли папери підписано, а американський рис уже готувався до мандрів на Донбас, волонтерам вручили футболки з написом «Бориспіль. Почни тут». Їх вони одягатимуть на різноманітні акції та фестивалі, під час яких збирають кошти для АТО, аби вкотре показати: громада: це одна команда.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button