Пожежники Бориспільщини демонстрували, на що здатні

20 травня у Борисполі відбувся заключний етап щорічного огляду-конкурсу протипожежних формувань цивільного захисту міста і району. Традиційно, учасники зібралися на спортивному майданчику біля озера, що в УМБ-17. Цьогоріч позмагатися у спритності, силі і вмінні приборкувати вогняну стихію з’їхалося 28 команд з усієї Бориспільщини.

Привітали й підбадьорили вогнеборців і представники влади, зокрема, міський голова Анатолій Федорчук, його перший заступник Микола Корнійчук, перший заступник голови районної держадміністрації Володимир Солдатенко.

За підсумками всіх етапів конкурсу (естафета, бойове розгортання, огляд техніки) кращими стали: перше місце – ДП «МА «Бориспіль», КП ВКГ «Бориспільводоканал», друге місце – ТОВ ПІІ «Амік-Україна», ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей», третє місце – ГО СПК «Штурм». Кращим пожежним формуванням у районі стало МПО с. Вишеньки, друге і третє місця посіли МПО с. Гнідин і с. Рогозів, відповідно. За свої старання учасники змагань отримали грамоти і грошові винагороди.

Інф. «ТС»

 

ДО ТЕМИ

На Київщині відбувся Всеукраїнський фестиваль юних пожежників

Переміг «Пульс життя»

За багаторічною традицією, у Київській області відбувся обласний фінальний Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних. Вже 22 роки дітлахи Київщини цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком їх чисельністю збільшується.

Цьогоріч 23 травня сім команд-переможців кущових етапів змагалися за титул найкращої команди. Гостей обласного фестивалю ДЮП гостинно приймав Будинок культури селища Новосілки Києво-Святошинського району. Протягом майже 5 годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними посмішками хлопців і дівчат.

За результатами змагань визначили переможців: команда ДЮП «Пульс життя» м. Бориспіль виборола почесне перше місце, друге зайняла команда ДЮП  «Запал» м. Обухів та третє місце посіла команда ДЮП «Агенти Макаренка» м. Ірпінь. Жоден із учасників фестивалю не залишився без подарунка, команди-призери отримали грамоти за перемогу.

Інф. «ТС»

Share Button