КПТМ «Бориспільтепломережа»: борги ростуть – Мінрегіонбуд не реагує

Проблема КПТМ «Бориспільтепломережа» з боргами перед НАК «Нафтогаз України» і досі актуальна. Нагадаємо, через несвоєчасне перерахування державою виплат із субсидій та пільг «Бориспільтепломережі» нараховують пеню і штрафи. Наразі цей борг становить 1,6 млн грн.

Як повідомив М. Корнійчук, ще у березні виконавчий комітет Бориспільської міської ради направив листи до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Кабінету міністрів України з відповідним зверненням. Як результат – Мінрегіонбуд надіслало відповідь, у якій ішлося, що така ситуація є неприпустимою. Тому Міністерство також звернулося до керівництва НАК «Нафтогаз» з листом, аби у подальшому штрафи не нараховувалися. На цьому будь-які дії Мінрегіонбуду припинилися, а штрафи нараховують і далі.

Перший заступник міського голови запевнив, що подібна ситуація є характерною для всієї країни. Наразі ж оплата за спожитий узимку газ у Борисполі становить 46,8 млн грн, або 93%. За словами М. Корнійчука, для стабільної роботи «Бориспільтепломережі» і виконання робіт з підготовки до нового опалювального сезону необхідно проплатити ще хоча б 4 млн грн. На сьогодні основним боржником підприємства залишається населення.

Інф. «ТС»

Share Button