Гіпохлорид у воду – садки на замки

«Дитячі садки міста не працюватимуть три дні – 18, 19, 20 травня, – поінформувала начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван. – У місті відбуватиметься хлорування води в мережах міського водопостачання, тому харчувати дошкільнят ми не зможемо. Зачиненими у ці дні будуть і харчоблоки шкіл, що потягне за собою певні зміни у навчально-виховних процесах. Є відповідний наказ по управлінню освіти». Це повідомлення спричинило гарячу дискусію серед присутніх.

«Можливо, на період хлорування води у водогонах слід подумати, як створити чергові групи в садочках задля зручності тих працюючих батьків, яким немає на кого залишити своїх дітей у ці дні», – наголосив міський голова Анатолій Федорчук. Думку голови розділила більшість, але очільниця освітян відстояла свою позицію: «Шановні колеги, у подібних питаннях приймає рішення санепідемстанція, є відповідні державні інструкції». А працюючим батькам головний освітянин порадила взяти відпустку на три «безводні» дні. Подібна практика, наголошувалося, діє в інших містах Київщини.

А. Федорчук натомість настійливо порадив управлінню освіти і науки дбати про зручність для дошкільнят та їх батьків й надалі шукати більш компромісні рішення на період хлорування води в місті.

Оксана КОБЗАР, «ТС»

Share Button