Десятиметрова вишиванка, майстер-класи та марш, або Бориспіль готується до Дня вишиванки

У День вишиванки, 19 травня, у національний одяг вберуться не тільки бориспільці, а й центр міста. Червоно-чорні орнаменти уже прикрашають частину електроопор та бетонні бордюри від Меморіалу Слави до вул. 1 Травня. У міськвиконкомі сподіваються, що ініціативу підтримають депутати та жителі міста і разом прикрасять його до свята.

Бориспіль вишиваний

Ідея одягти Бориспіль у вишиванку виникла в управлінні  культури, молоді та спорту і КМК «Академ».

«Спершу ми розмалювали електроопори, потім вирішили взятися за бетонні бордюри біля парку. Це наш маленький подарунок для ветеранів. Долучилися одразу кілька відділів і служб: відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, фінансовий відділ, Державний реєстр виборців, КРК «Академ» та служба у справа дітей», — розповіла начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна.

Для того, аби навести красу, знадобилося близько п’яти годин часу і кілька літрів фарби. Проте зупинятися на цьому не збираються.

«Прикрашатимемо центр міста і після Дня Перемоги. Сподіваємося, до нас долучаться й депутати, які разом із жителями свого округу також прикрасять вулиці. Трафарети готові їм надати. Хочеться, аби весь Бориспіль був вишиваний», — додала Н. Погребна.

Марш вишиванок і грандіозний флешмоб

Відзначити День вишиванки у Борисполі планують маршем, а також небаченим досі флешмобом.

За словами Н. Погребної, заходи розпочнуться на центральній площі міста о 14.00 із традиційних майстер-класів, гості зможуть побачити різноманітні художні номери, а спонсори – отримати подяки.

«Плануємо відзначити тих, хто долучився до втілення нашого задуму. Хтось купував фарбу, хтось – виготовляв трафарети. Так, із миру по нитці – Борисполю вишиванка», — наголосила вона.

Після короткої офіційної частини всі учасники заходу, які прийдуть у вишиванках, рушать маршем на стадіон.

«На стадіоні «Колос» нас чекатиме грандіозне дійство – величезна вишиванка, яку кожен зможе прикрасити. Вона матиме розмір близько 10 метрів і розміщуватиметься посеред поля. Усе це плануємо відзняти з висоти пташиного польоту, тож долучайтеся, буде цікаво й весело», — додала начальник управління культури, молоді та спорту.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button