В РДА відкрито сектор державної реєстрації

Жителі району відтепер матимуть змогу провести реєстрацію та отримати консультації в приміщенні райдержадміністрації. Днями в кабінеті № 12 розпочав роботу сектор з питань державної реєстрації РДА.

Сектор створено відповідно до статті 119 Конституції України, статей 5, 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо. Відповідне розпорядження підписав голова районної адміністрації Дмитро Воронін.

Очолила сектор Юлія Колесник (на фото). Народилася вона 1980 року в м. Яготин. Має дві вищі освіти. Закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (2003 р.) за спеціальністю «інженер-електромеханік» та вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «Крок» (2007 р) за фахом «юрист». Останнє місце роботи: головний  спеціаліст юридичного сектору управління Держгеокадастру в Бориспільському районі.

«Сьогодні ведуть прийом населення при адміністраціях, виконавчих органах міських, сільських та селищних рад, якщо там введено штатні одиниці, — пояснює Ю. Колесник. — Повноваженнями з реєстрації наділені нотаріуси, а також акредитовані суб’єкти — публічні відкриті одиниці, які мають у штаті три і більше державних реєстраторів. Ми проводимо реєстрацію територіально в межах області, а нотаріуси — в межах України». Говорячи про переваги нововведення, Ю. Колесник наголосила, що відтепер громадянин має вибір, до кого звертатися, щоб уникнути тривалих очікувань або значних фінансових витрат. «Наше основне завдання — проводити високопрофесійну консультативну та реєстраційну роботу з населенням», — додала керівник.

Графік роботи сектору з питань державної реєстрації з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 12:45, п’ятниця — день роботи з реєстраційними документами.

Плата за адміністративний збір, інформаційні довідки та витяги здійснюється відповідно до чинного законодавства України без додаткових затрат на реєстраційні послуги.

Олександра Шостак, прес-секретар РДА

Share Button