Головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур: «Проти перевірок не заперечую. Але якщо вони законні»

Місцеву лікарню лихоманить перевірками. Медперсонал наляканий і стривожений: хтось зазіхає на медичну галузь району.

У Бориспільському районі — війна. Війна за посади, владні інтереси і можливості, перспективи, які відкриває посадове крісло, за район загалом. Змінюють керівників, ставлячи на їх місце більш зговірливих і «угодних». Іншими словами: колотять воду в ступі. Хто? Та ті, кому вигідно скрізь розставити своїх людей, аби справи йшли гладко. Втім, війни за владу йшли постійно, у всі віки, в усіх народів. От тільки шкода, що відлуння цих баталій боляче б’є по простих людях, їх честі і гідності.

На часі — скандал навколо Бориспільської центральної районної лікарні. Вірніше, навколо особи її головного лікаря Олександра Щура, якого з вуст одного з районних чиновників було звинувачено у низці речей. Претензії, озвучені в інтерв’ю, опубліковано в «ТС» від 29 квітня. Стаття сколихнула Бориспільщину, адже в медичній галузі району працює дуже багато місцевих жителів, а чи не кожен третій мешканець міста і району є, на жаль, частим гостем у місцевій лікарні. Аж раптом: такий ковш негативу. В першу чергу – на голову власне головного лікаря. Проте бризки полетіли й у бік простих медпрацівників…

Тож чи насправді все так погано у нашій лікарні, як було описано в статті? Як сприйняв звинувачення на свою адресу сам очільник лікарні і що має намір робити в даній ситуації? Відповіді на ці та інші запитання – у розмові з головним лікарем Бориспільської ЦРЛ Олександром Щуром:

— Ця стаття нагадала мені моє піонерське дитинство, коли в газетах інколи зустрічалися матеріали про те, як за наказом славної Комуністичної партії робилося все, аби знищити певну людину. Та найбільше обурило не те, що мене звинуватили особисто, це я пережити можу, а те, що безпідставно звинувачено наш молодший і середній медичний персонал у нечесності і бездуховності. Тому, хто це написав, я б запропонував місяць попрацювати санітаркою, які мають навантаження, згідно з нашими нормами, – 25 пацієнтів на одного медпрацівника, до того ж частим явищем, на жаль, є не завжди поважне ставлення хворих до них. Або ж попрацювати медсестрою поліклініки, у яких на прийомі замість 30 осіб зазвичай 50-60. Так, у нас є випадки і недбалості, і хамства. Як і в будь-якій роботі. Але на 100 відсотків переконаний, що більшість медпрацівників ЦРЛ – чесні й порядні люди, які всю душу віддають своїй роботі. При цьому хочу ще раз нагадати, що ставка молодшої медичної сестри – 1 тис. 370 грн, а середньої медичної сестри – 2 тис. 20 грн. Плюс цілковита відсутність будь-якого соціального, психологічного та матеріального захисту. Ці люди й досі на своїх посадах, бо, незважаючи на всі перелічені мною мінуси професії, люблять свою роботу, поважають людей, адже медик не може працювати медиком, якщо людей не любить. І тут замість подяки за нелегкий труд отримуємо ось таке. Тож, скажіть, чи можна в таких умовах працювати цим людям? Медична галузь, як відомо, і так перебуває в не найкращому стані, а ось такі викиди її ще більше підривають. Більше того, подібні виступи підривають авторитете медика загалом, формуючи про нього негативну громадську думку. Я впевнений, що автор цієї статті неодноразово звертався за допомогою до нашого медперсоналу і йому професійно було надано допомогу. А в результаті ми отримали ось яку «подяку».

Та справа навіть не в тому, що підірвано авторитет медиків Бориспільщини, а в тому, що всі наведені звинувачення – абсолютно безпідставні. Взяти хоча б те дике, абсурдне звинувачення адміністрації Бориспільської ЦРЛ, що ліки, придбані за бюджетні кошти, направляються в зону АТО. По-перше, працівники нашої лікарні чотири рази самостійно збирали кошти, аби передати все необхідне на АТО. По-друге, ми маємо орендарів, які тримають аптечні пункти. І коли адміністрація лікарні просить їх, вони ніколи не відмовляють, надають медикаменти, а ми їх відправляємо нашим хлопцям в АТО. У листопаді 2015 p., приміром, коли ми туди їздили, три орендарі надали медикаментів на суму від трьох до п’яти тисяч гривень, їх передано в зону АТО. Слід зауважити, що асортимент ліків, які закупляє наша лікарня, і ліків, відправлених в АТО, відрізняється. І саме за це звинувачення зокрема, як і за всю викладену в статті інформацію, я маю намір відстоювати свої права в суді.

— Олександре Павловичу, то, виявляється, у вас в лікарні скрізь бігають таргани, а хворих годують жебрацькими пайками?

— Таргани, дійсно, іноді з’являються у відділеннях, але з ними постійно боремося,  закуповуємо необхідні препарати. І у більшості відділень їх уже немає. Щодо харчування, скажу так: якщо хтось забезпечить краще триразове харчування хворих на 8, 60 грн. на день (а вагітних і дітей – чотириразове), я готовий написати заяву про звільнення. Так, харчування у нашій лікарні, можливо, й жебрацьке, але за калоріями відповідає нормам і його можна їсти. До того ж рідко хто із пацієнтів повертав порцію назад нез’їденою. А це, погодьтеся, неабиякий показник.

— Вам закидають щодо платних послуг та благодійних внесків…

— За платними послугами ми заробляємо близько трьох мільйонів гривень на рік. Основна частина цієї суми йде на заробітну плату медпрацівникам та на комунальні послуги. 200-300 тис. витрачаємо на медобладнання, проведення поточних ремонтів, закупівлю оргтехніки. На жаль, є випадки, коли деякі недбалі працівники беруть кошти на своїх робочих місцях. У зв’язку з цим я прошу всіх пацієнтів, які знають про подібні випадки, особисто звертатися до головного лікаря і повідомляти про них. На дверях кожного кабінету, де є платні послуги, висить оголошення, що в кабінеті кошти не приймаються, оплата здійснюється через касу. Скажу відверто: системи поборів знизу-вверх у наші лікарні не існує. І якщо керівництво не зацікавлене в «лівих» коштах, це можна побороти. Я закликаю усіх пацієнтів: якщо такі випадки трапляються, в ту ж хвилину звертайтеся до адміністрації. За наказом головного лікаря по Бориспільській ЦРЛ, затверджено порядок приймання благодійних внесків – вони нині приймаються лише за згодою пацієнта. Процедура така: пишеться відповідна заява, і благодійний внесок робиться на рахунок лікарні, знову ж таки, через касу. Якщо комусь відомі факти, коли ці внески медпрацівник поклав собі до кишені, – прошу звертатися до керівництва лікарні.

— А чому ж не працює гістологічна лабораторія?

— У гістологічну лабораторію свого часу було прийнято двох лаборантів – молодих дівчат, які згодом дружно пішли в декретну відпустку. Але ця проблема невдовзі вирішиться, бо людину, яка працюватиме в лабораторії, вже знайдено. Це питання саме і є яскравим прикладом того, що медики не хочуть іти до нас працювати. А ці дівчата працювали, бо закінчили державний медичний заклад, а отже, мали йти туди, куди направить їх керівництво. Вихід із ситуації вони знайшли завдяки декретній відпустці.

— Що робить магазин ритуальних послуг у патологоанатомічному відділенні?

— Усе пояснюється досить легко: це приміщення побудувала міська рада, яка передала частину будівлі в оренду судово-медичній експертизі, іншу – Бориспільській ЦРЛ, де розташоване патологоанатомічне відділення, а третю частину надала в оренду КП «ВУКГ», яке й здійснює торгівлю цими товарами і надає, відповідно, ритуальні послуги. І патологоанатомічне відділення не має жодного відношення до діяльності цього підприємства, а тим паче, не має права втручатися у його справи.

— Відбулися перевірки харчоблоку лікарні, де виявлено низку порушень. Що Ви скажете з цього приводу?

— Перевірки, дійсно, було проведено, і порушення виявлено. Винні за це отримали догани. Але чомусь ніхто ніде не озвучує особисту думку головного лікаря щодо ситуації з харчоблоком та не ознайомлює з актом перевірки ПТП.

— Як відомо, планують провести аудит фінансово-господарської діяльності лікарні, але Ви нібито не допускаєте до роботи фахівців…

— Я в жодному разі не заперечую стосовно проведення перевірок, оскільки на 100 відсотків упевнений, що на рівні адміністрації крадіжок немає. Проте не виключаю, що можуть бути якісь технічні порушення, неправильне ведення документації, адже за останні 1,5 року майже на 80% оновлено штат бухгалтерії. Я особисто лише «за» такі перевірки. Будь-яка перевірка, переконаний, зробить нашу лікарню лише кращою, вказавши на недоліки, які зможемо виправляти.

Але ці перевірки потрібно робити згідно з законодавством. Так, згідно із законом про аудиторський контроль, перед проведенням перевірки аудитор, по-перше, повинен заключити договір про проведення перевірки, показати керівнику план проведення перевірки і надати список документів, які він хоче переглянути. Цього не було зроблено. Як тільки усі ці пункти буде виконано — ласкаво просимо до нашої лікарні з аудиторською перевіркою.

Костянтин ОНИЩЕНКО

Share Button