З робочої колегії РДА

Нагороджено сільського голову

Щасливський сільський голова Микола Шмаюн отримав нагороду Збройних сил України. Нагрудний знак «Почесна відзнака 44 окремої артилерійської бригади» йому вручив під час робочої колегії голова районної держадміністрації Дмитро Воронін. Він подякував сільському голові за постійну підтримку українських воїнів і побажав успіху в подальшій почесній діяльності.

Матеріальна допомога учасникам АТО

250 учасників бойових дій, жителів району, три інваліди та три сім’ї загиблих воїнів АТО з початку року отримали грошової допомоги на загальну суму 237 тис. 220 грн. Про це повідомила заступник начальника районного управління соціального захисту Тетяна Бєлоус. «Станом на 25 квітня статус безробітного мають три особи з  числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, двоє демобілізованих учасників АТО отримують виплату з безробіття, допомога  в середньому становить 2570 грн», — додала Т. Бєлоус. Актуальним, за її словами, є забезпечення військовослужбовців санаторно-курортними путівками. У минулому році 10 воїнів мали змогу оздоровитися в санаторії. Цього року вже оздоровлено двох військовослужбовців. Загалом на обліку в управлінні для забезпечення санаторно-курортними путівками перебуває 21 учасник АТО.

Мільйон – на оздоровлення дітей

Цього року в районному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень для проведення оздоровчої кампанії школярів. На цьому наголосив начальник відділу освіти РДА Микола Каськів. Він поінформував, що заплановано охопити оздоровленням та відпочинком 4320 дітей шкільного віку — 75%. З цією метою планується організація роботи пришкільних таборів з денним перебуванням у 16 загальноосвітніх навчальних закладах. Серед них — 6 мовних таборів. У школах також працюватимуть гуртки та спортивні секції за інтересами, щоб кожна дитина мала змогу займатися улюбленою справою. Заплановані екскурсії, походи до лісу, конкурси, змагання. Окрім того, відділ освіти планує продовжити співпрацю з дитячими оздоровчими таборами Київської, Одеської, Запорізької, Закарпатської та Тернопільської областей.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської РДА

Share Button