ДНЗ № 1: 40 РОКІВ ДЛЯ МАЛЕЧІ

Цими днями дошкільний навчальний заклад № 1 відсвяткував своє сорокаріччя. За, здавалося б, звичайною цифрою плідна праця вихователів, тисячі дитячих посмішок та сотні вдячних батьків.

А почалося все далекого 1948 року, коли щойно заснований садочок розміщувався у старенькій, непристосованій хатинці. Оновлений 1976-го, 16 квітня радо зустрів дітвору у новому приміщенні по вулиці Лермонтова, 4. Відтоді і починається відлік часу існування дошкільного начального закладу.

Нині в дитсадку працює 11 груп, де виховуються діти віком від 2 до 6 років. Завдяки чудово створеним умовам для освітньо-виховної роботи кожне маля в центрі уваги, оточене турботою, розумінням, а головне – любов’ю.

До святкування родинного свята «День народження дитячого садка», з нагоди його ювілею, адміністрація підтотувалася неабияк. Червоні, зелені, фіолетові, жовті, блакитні… кульки всіх кольорів веселки вже о сьомій годині ранку були по всій території закладу. Зустрічали малечу завідувачка, вихователі з подарунками-розмальовками, навіть казкові герої Ведмідь та Панда долучилися до традиційної ранкової зарядки.

Аби дорослі не занудьгували, до їхньої уваги представлено інформаційну ширму «Минуле і сьогодення», з цікавими фотофактами про роботу дошкільного закладу. Яскраво та креативно виділялися родинні газети-вітання.

О 10:00 розпочався сам захід, на якому були присутні малеча і батьки, працівники садочка та гості: заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван, головний спеціаліст з дошкільної освіти Наталія Стрільник, голова благодійного фонду «Батьківська турбота» Віталій Пономаренко. Окрім привітань малечі та колективу зі святом, Почесні грамоти та грошові премії вручили завідувачці Галині Пружинській та ветеранам дошкільного закладу: медичній сестрі Валентині Гречусі, вихователям Наталії Кравчун, Ларисі Бушиній, Валентині Каменєвій. Від батьківського благодійного фонду музична зала закладу поповнилася 40 дитячими стільчиками.

Малята відповіли взаємністю: розповідали віршики-привітання, танцювали і співали, випустили символічні повітряні кульки та водили хороводи навколо святкового короваю. По завершенні свята дітлахи мали змогу намалювати малюнок-подарунок крейдою на асфальті та скуштувати смачний святковий коровай.

Тетяна Підгурська, кореспондент міського радіомовлення, фото автора

Share Button