Основні питання понеділкової оперативної наради в РДА: 30-та річниця трагедії на ЧАЕС,  контрактна армія, питання житлово-комунальної галузі.

МІТИНГ-РЕКВІЄМ У ВЕЛИКІЙ ОЛЕКСАНДРІВЦІ. Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін нагадав про важливість заходів вшанування пам’яті загиблих та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які відбуватимуться з 22 по 27 квітня, з нагоди 30-ої річниці трагедії. Завершиться тематичний тиждень 27 квітня відкриттям пам’ятника в с. Велика Олександрівка. Початок заходу об 11:00.

НЕСПРАВЕДЛИВЕ СПІВВІДНОШЕННЯ КІЛЬКОСТІ НАСЕЛЕННЯ ДО КІЛЬКОСТІ МОБІЛІЗОВАНИХ. Голова РДА висловив намір звернутися з офіційним листом до Київської облдержадміністрації та обласного військового комісаріату переглянути результати 4, 5, 6 хвиль мобілізації по Бориспільському району та внести корективи в план мобілізації за кількістю призваних військовослужбовців — мешканців міста і району.

«Ми чітко дотримуємось інструкцій Міноборони, маємо одні з найвищих в області показників мобілізації, але співвідношення щодо кількості населення та кількості призваних має бути справедливим, порівняно з іншими районами області», — наголосив Д. Воронін.

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ ВІТАЄТЬСЯ. Під час обговорення питань у житлово-комунальній галузі району Д. Воронін акцентував на фінансуванні об’єктів, що потребують першочерговості. Зокрема, висловив сподівання, що вдасться профінансувати ремонт доріг за маршрутом велосипедних доріжок з метою розвитку зеленого туризму. Відповідні документи буде подано до Київської ОДА.

ПЕРЕВІЗНИКИ ЧЕКАЮТЬ НА КОМПЕНСАЦІЇ. Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Наталія Паніна поінформувала про скарги з боку перевізників щодо відсутності компенсації витрат на перевезення пільгової категорії пасажирів і запропонувала розглянути можливості відшкодування коштів з районного бюджету.

Серед інших питань, які обговорили керівники, завершення тендерів на харчування в дитсадках та школах, проведення I етапу конкурсу «Кращий державний службовець», Закон «Про державну службу», весняно-польові роботи та розвиток тваринництва у районі.

За матеріалами прес-служби Бориспільської райдержадміністрації

Share Button