З ДИТИНСТВА КАЗКА ОЖИВА

З 22 по 28 березня у Борисполі проходив міський конкурс «У світі казок», в якому взяло участь 242 вихованців із 11 дошкільних навчальних закладів. Кожна конкурсна робота, яку продемонстрували дитячі колективи, відрізнялася не лише змістовною лінією, а й несла мораль бути милосердними, порядними, чесними, справедливими, дружелюбними.

А вже 8 квітня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості подяки, дипломи та подарунки знайшли своїх власників. Серед почесних гостей – працівники освіти та культури міста. До вітального слова запросили заступника міського голови Людмилу Пасенко і начальника управління освіти і науки Тетяну Чернойван, які подякували всім, хто долучився до конкурсу. До речі, педагогічні працівники, які підготували маленьких переможців, отримали грошові винагороди.

Отже, за рішенням компетентного журі, переможцями та лауреатами стали: І місце – драматичний гурток «Казкарики» ДНЗ «Журавонька», ІІ місце – драматичний гурток «Казковий калейдоскоп» ДНЗ «Теремок», ІІІ місце – драматичний гурток «Театр казки» ДНЗ «Росинка».

У номінаціях: «Творча інтерпретація казки» перемогу здобув ДНЗ «Сонечко» за казку «Бременські музиканти»; «Творчий підхід до оформлення сцени декораціями» – ДНЗ «Веселка» за казку «Пригоди Колобка» та ДНЗ № 1 за казку «Кіт, півник та лисиця»; «Кращий музичний супровід» – ДНЗ № 3 за казку «Пригоди Пана Коцького»; «Кращі сценічні костюми» – ДНЗ № 2 за казку «Муха-Цокотуха»; «Казковий реверанс» – ДНЗ «Берегиня» за казку «У пошуках Снігової Королеви»; «Краща акторська гра хлопчика» (роль Зайчика у казці «Зайчик заблукав») – Клім Верещак, вихованець ДНЗ «Колосочок»; «Краща акторська гра дівчинки» (роль Ведучої у «Казці про Козу та семеро козенят на новий лад») – Даша Лежніна, вихованка ДНЗ «Світлячок».

Присутні переглянули казку «Кицькин дім» у виконанні цьогорічних переможців – драматичного гуртка «Казкарики» ДНЗ «Журавонька».

Інф. «ТС», фото Тетяни Підгурської

Share Button