Військовослужбовці, бюджет, 30-річчя Чорнобильської трагедії — основні питання апаратної наради в РДА

НА СТРОКОВУ І ЗА КОНТРАКТОМ.  Заступник військового комісара Бориспільського об’єднаного міського військкомату Андрій Гребенюк наголосив на важливості оповіщення та інформування населення з метою популяризації служби в українській армії. Він звернувся до сільських голів з проханням дотримуватися чинного законодавства та проводити з громадянами роз’яснювальну роботу. Також А. Гребенюк нагадав, що з 5 травня до 30 червня триватиме призов на строкову військову службу.

ЗЕМЛЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЇЇ БОРОНИВ. Головний спеціаліст управління Держгеокадастру Євген Гук повідомив, що станом на 11 квітня подано 1401 заяву від учасників АТО на отримання земельних ділянок. Прийнято 468 рішень та розпоряджень із затвердження проектів землеустрою. Загальна площа виділених ділянок — понад 56 га.

Доповідач ознайомив присутніх зі змінами в регулюванні відносин оренди земель сільськогосподарського призначення.

БЮДЖЕТ РАЙОНУ ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ ПЕРЕВИКОНАНО. Як повідомила начальник управління фінансів Тамара Матяш, за перший квартал 2016 року до бюджету району надійшло 36 млн 216 тис. 800 грн. За відповідний період минулого року сума надходжень становила 28 млн 110 тис. 200 грн. Темпи зростання — майже 130%. Серед сільських рад перевиконання бюджетів демонструють Щасливська, Великоолександрівська, Гірська та Іванківська. Водночас посадовець указала на низький рівень виконання бюджету в Ревненській сільській раді.

Голова РДА Дмитро Воронін акцентував на необхідності напрацьовувати варіанти, що поліпшили б економічний стан Ревного та збільшили його фінансові показники, зокрема, за рахунок податку на землю або залучення інвестицій на територію сільради.

ДО 30-річчя АВАРІЇ НА ЧАЕС — ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК. В. о. начальника відділу культури Катерина Паламарчук інформувала про відкриття 27 квітня об 11.00 год.  у с. Велика Олександрівка пам’ятного знака загиблим та померлим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Захід відбуватиметься за участі керівництва області та району, народних депутатів України та депутатів районної ради, Бориспільської районної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів, евакуйованих і переселенців, громади району.

За матеріалами веб-сайту Бориспільської РДА http://raybori.gov.ua/

Share Button