Із колегії в РДА

ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ ТА КОНТРАКТНА СЛУЖБА

Керівник Бориспільського об’єднаного військового комісаріату підполковник Володимир Мойсеєнко доповів, що вже найближчими днями буде підписано Указ про демобілізацію тих, хто був мобілізований до лав Збройних Сил України в особливий період під час четвертої хвилі. Комісар підкреслив, що грошове забезпечення військовослужбовців суттєво збільшено – з 500-600 грн на місяць у 2014 році до 7000 грн за контрактом з 1 січня 2016 року.

СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК РЕМОНТУВАТИМУТЬ

Начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталія Ралко звернула увагу на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За її словами, в районі розпочато оформлення документації на передавання приміщення, що знаходиться на території Сеньківської сільської ради та є власністю ПРАТ ПЗ «Агрорегіон» під соціальний гуртожиток. За словами Н. Ралко, станом на 28 березня із 91 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 10 мають житло на праві власності; 70 – на праві користування; 12 – потребують соціального житла. Гуртожиток, який планується відремонтувати в с.Сеньківка, розрахований на 30 кімнат.

СІЛЬСЬКІ РОБОТИ — В РОЗПАЛІ

Начальник управління агропромислового розвитку Михайло Пензай повідомив, що прогнозована площа посіву в період весняно-польових робіт становить 43 тис. га, з яких під зернові культури відводиться 28 тис. га, під технічні — понад 13 тис. га, картоплю і овочі — до 1 ти. га та кормові культури — майже 2 тис. га. Забезпеченість мінеральними добривами 3346 тонн поживних речовин, або 105 % до потреби. Сільськогосподарську техніку у господарствах відремонтовано, необхідну кількість паливо-мастильних матеріалів закуплено.

БЛАГОУСТРІЙ ПЕРЕДУСІМ

По завершенні робочої колегії керівники району порадилися із сільськими головами щодо ефективності проведення двомісячника благоустрою. Триватиме він з 14 березня по 15 травня. Очільники сіл запропонували окреслити план роботи за участі «Укравтодору» та Бориспільського підрозділу поліції. Аргументували тим, що узбіччя доріг перебувають у власності дорожніх служб, а поліція, на превеликий жаль, не складає протоколів щодо порушників благоустрою. Прийнято рішення у понеділок, 4 квітня, провести засідання районного штабу з питань благоустрою.

За матеріалами веб-сайту Бориспільської районної державної адміністрації http://raybori.gov.ua/

Share Button