Міжнародний день театру відзначали прем’єрою

27 вересня Бориспільський муніципальний театр показав бориспільцям народний водевіль «Кум-мірошник» за твором Дмитра Дмитренка, поставлений за сучасною режисурою і в оригінальному виконанні. Режисер вистави Марія Караман, авторка нашумілого столичного проекту «TRAMWAY», театральне дійство якого насправді відбувається в трамваї, що їде по маршруту від Контрактової площі  до Оболоні столичними вулицями.

Тож і бориспільці, яким пощастило переглянути виставу, переконалися у режисерській креативності. Адже хитрий і винахідливий спокусник кум-мірошник (соліст КМК «АКАДЕМ» Григорій Глінський, а віднедавна він ще й актор Муніципального театру) на сцені перетворюється на виконавця не лише народних, але й сучасних пісень, які хоч кого візьмуть за душу. Ну як не сподобається такий чолов’яга веселій, красивій і порядній сільській молодичці Хвесьці, роль якої виконує  танцюристка ансамблю «Молодички»  Світлана Головань (керівник Світлана Новодворська)? У неї це, як і в Григорія Глінського, театральний дебют!

До речі, відбувся ще один дебют, так би мовити, колективний. Адже в новому для себе амплуа — співочих сільських дівчат — виступив на сцені уже відомий в Борисполі  ансамбль «Оріяна» (художній керівник Людмила Мірошниченко).

Актори Бориспільського муніципального Лідія Федотова і Сергій Чехович грають не вперше, але і їм треба було, виконуючи ролі Медової і трохи наївного, але доброго душею Хвеськиного  чоловіка Хоми, виявити певну креативність.

Перший для багатьох млинець вийшов не глевким, а навпаки! Яскраву, веселу і запальну виставу глядачі вітали аплодисментами і квітами. А міський голова Анатолій Федорчук, який разом з працівниками міськвиконкому був присутній на прем’єрі, не лише привітав з Міжнародним днем театру, а й пообіцяв, що вже цього року бориспільці матимуть змогу переглядати  вистави у новій залі на 350 місць.

Наталія Можайкіна, «ТС»

 

МІЖ ІНШИМ…

Вистави театру збирають аншлаги

Міжнародний день театру у Борисполі відзначили двома потужними виставами: на базі культурно-мистецького комплексу «Академ» постановкою «Повій вітер» і українським водевілем «Кум мірошник»у Муніципальному театрі. Про це повідомила на плановій нараді у міській раді заступник міського голови Людмила Пасенко і закликала слідкувати за репертуаром і не пропустити нових показів. «Отримаєте масу задоволення», — наголосила посадовець. Крім того, за її словами, у Борисполі ставлять багато нових дитячих вистав, які збирають аншлаги, тож квитки  потрібно купувати завчасно.

Share Button