Нові адресні таблички та сміттєві контейнери

У Борисполі тривають роботи у рамках двомісячника благоустрою. Як розповів начальник ГУ ЖКГ Володимир Аврамчук, у місті почали замінювати старі контейнери для сміття на нові євроконтейнери. Наразі придбано 322 такі контейнери, у найближчих планах – докупити нестачу, аби замінити старі смітники біля всіх житлових будинків міста, незалежно від їх форм власності. За словами В. Аврамчука, євроконтейнери мають безліч переваг, зокрема, кришку, яка попереджує розведення у смітті комах.

Виготовляються нові адресні таблички для вулиць, які перейменовано згідно з законом про декомунізацію. Як повідомив начальник ГУ ЖКГ, уже виготовили таблички для будинків, які обслуговує КП «ЖЕК-1», невдовзі почнуть виготовляти для КП «ЖРЕУ», потім – для приватного сектору, де нові адресні таблички встановлять на початку та в кінці вулиці. Повністю замінити покажчики вулиць планують уже в травні.

З потеплінням активізувалися роботи з ремонту доріг. Так, за словами В. Аврамчука, складено дефектні акти на 30 міських доріг загальною площею 12 тис. м². Завдяки сприятливим погодним умовам уже на початку наступного тижня розпочнуть роботи з їх ремонту. Готуються до нанесення розмітки на дорогах, підбілювання дерев тощо.

Крім цього, як розповів начальник КП «ВУКГ» Василь Шукало, закінчили роботи з прибирання доріг від піску, насипаного взимку, працівники комунального підприємства готують розсаду для міських квітників, продовжують обрізування дерев.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button