Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: 33 призові місця і корисний досвід

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (української мови і літератури, іноземних (англійської, німецької, французької) мов, історії, правознавства, економіки, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, російської мови, інформаційних технологій, трудового навчання).

Цьогоріч в обласному етапі взяло участь 59 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасники олімпіад продемонстрували високий рівень володіння базовими дисциплінами та прагнення до самовдосконалення. Завдання вимагали від учасників не лише теоретичної підготовки, творчого підходу, а й вміння логічно і нестандартно мислити.

Наразі маємо такі результати: 33 призові місця, з них 4 перші, 9 других та 20 третіх місць.

Слід зазначити, що 14 переможців — учні Бориспільського НВК Гімназія «Перспектива», 11 навчаються в НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського, 4 переможці – учні спеціалізованої школи № 5 імені Костянтина Могилка, 2 призові місця отримали учні ЗОШ № 6, по одному переможцю мають ЗОШ № 1 імені Юрія Головатого та ЗОШ № 3.

Учні гімназії «Перспектива» Максим Шматков (9 клас, учитель Лідія Нагаєва) та Валентина Устьянцева (10 клас, учитель Лідія Нагаєва) зайняли перші місця з біології в обласному етапі та братимуть участь в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, що відбудеться в березні-квітні на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Учень 11 класу спеціалізованої школи № 5 імені Костянтина Могилка Ростислав Душко (вчитель Наталія Лебеда) зайняв перше місце з англійської мови та візьме участь у IV етапі олімпіади з цієї дисципліни, що відбудеться на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Ми пишаємося своїми талановитими учнями і сподіваємося, що всі учасники отримали величезне задоволення від інтелектуальної праці й набули корисного досвіду.

Валентина Гулая, методист міського методичного кабінету

 

ДО ТЕМИ

«Міленіум» отримав два дипломи від міністра культури

Два дипломи за підписом віце-прем’єр-міністра – міністра культури України В’ячеслава Кириленка привіз народний ансамбль «Міленіум» із Міжнародного фестивалю-конкурсу «Джерело надій». Про це під час планової наради повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко. За її словами, танцювальний колектив здобув на фестивалі перше місце у номінації «Естрадна хореографія на подвір’ї» та другу премію у номінації «Дитяча хореографія».

Шестирічна бориспілька здобула друге місце на обласному конкурсі читців

За словами Л. Пасенко, шестирічна вихованка Муніципального театру Альона Калініченко здобула друге місце на обласному конкурсі читців імені Тараса Шевченка. А бориспільський ансамбль української пісні «Оріяна» (керівник Людмила Мірошниченко), який теж брав участь у конкурсі, здобув третє місце за літературно-музичну композицію.

Share Button