ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ «ВЗЯЛИ» НА ХАБАРІ

14 березня о 21.00 співробітники прокуратури та Бориспільського МРВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області під час отримання хабара у 200 тис. грн затримали голову Баришівської районної державної адміністрації Миколу Стельмаха і начальника юрвідділу Миколу Титова.

За повідомленням прес-центру СБУ, чиновники затримані за фактом вимагання та подальшого одержання неправомірної вигоди в розмірі 200000 грн за укладення договорів оренди земельних ділянок на території Баришівського району Київської області.

«Після одержання неправомірної вигоди правопорушники затримані на місці злочину за підозрою у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наразі проводиться комплекс слідчих і розшукових дій з метою встановлення всіх обставин скоєного кримінального злочину».

 

ДО ТЕМИ

Іноземців судитимуть за використання підроблених паспортів

Бориспільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох іноземних громадян, які при проходженні паспортного контролю в аеропорту «Бориспіль» використовували підроблені паспорти.

Так, іноземці для посвідчення своєї особи, та підтвердження факту попереднього перетину Державного кордону України, пред’являли паспорти з відмітками невстановленого зразка. Вони були затримані працівниками Державної прикордонної служби України.

Їх дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України. Іноземцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі строком до двох років.

Прес-служба прокуратури Київської області

Share Button