Погрожують перекрити газ

Бориспіль використав блакитного палива на суму 41 млн грн упродовж минулого місяця, сплатили 22 млн грн – трохи більше 50%, що можна вважати низьким показником.

Про це наголосив М. Корнійчук на понеділковій нараді. За його словами, зважаючи на низьку активність бажаючих містян внести кошти за спожите, служба газопостачання подала офіційну заяву на міську ради з попередженням припинити газопостачання у перших числах березня. Йшлося про те, що оскільки розмороження тепломереж неможливе через плюсову температуру повітря, погрози можуть реалізувати й забезпечити бориспільцям холодну весну-2016 у квартирах.

 

ДО ТЕМИ

Боржникам — ганьба!

Офіційний Бориспіль посилив роботу з боржниками за комунальні послуги. «Минулого тижня в одній з квартир за адресою: вул. Бежівка, 9, відключено газо- та водопостачання, здійснено перевірку оплати за електропостачання. Три роки боржник не платив за тепло, – звітував М. Корнійчук. – Міських квартир, господарі яких є злісними неплатниками, – щонайменше 25. Ці помешкання перевірятимуть, і порушників буде відповідно покарано. На такі виїзди запрошуватимемо телебачення та пресу».

Оксана КОБЗАР, «ТС»

Share Button