Подвиг Героїв Небесної Сотні не був даремним

Близько сотні мирненців зібралися 19 лютого на території храму Покрови Пресвятої Богородиці на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять загиблих узимку 2014-го героїв. До громади приєдналися голова районної держадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур.

Саме в Мирному завдяки спільним зусиллям сільського голови Оксани Коваленко та депутата райради Олександра Зубчука встановлено стенд пам’яті Героїв Небесної Сотні з фотографіями загиблих під час розстрілів на вулицях Грушевського та Інститутській м. Києва в лютому 2014 року.

«Майдан 2014 року я добре пам’ятаю, — звернувся до присутніх Д. Воронін, — бо пройшов його від першого до останнього дня. Відчуваю його всім серцем, душею. Якщо не з багатьма загиблими, то з одним із них був знайомий особисто. Це мій товариш, побратим, представник Селянського майдану та Автомайдану, фермер із Кіровоградської області — Віктор Чміленко, застрілений 20 лютого. Він теж у Небесній Сотні… Впевнений: треба робити все, щоб подвиг Героїв Небесної Сотні був недаремним!»

За матеріалами офіційного веб-сайту Бориспільської РДА

Share Button