Державна атестація: чи відповідають садочки усім вимогам?

30 січня 2015 року Міністерство освіти і науки України затвердило новий порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Про це розповіла начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Чернойван.

За її словами, державна атестація навчальних закладів має проводитися один раз на десять років. Основним завданням атестації є визначення відповідності навчального закладу державним стандартам і забезпечення надання закладом якісної освіти.

«Першою ластівкою», яка розпочала цикл атестацій серед ДНЗ, став дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Берегиня». Протягом 12 днів атестаційна комісія, до якої увійшли працівники управління освіти і науки міськради, депутати, громадські активісти, представники інших ДНЗ, знайомитиметься з діяльністю «Берегині», визначатиме недоліки у його роботі, якщо такі, звісно, будуть, та шукатиме шляхи їх вирішення. Згідно з порядком виконання атестації, перший етап — проведення відкритої публічної презентації діяльності навчального закладу його керівником — відбувся 15 лютого. Завідуюча закладом Тетяна Пивовар звітувала про роботу свого закладу за останні три роки, відколи заклад почав функціонувати.

Як наголосила Т. Чернойван, результати перевірки мають бути опубліковані у ЗМІ та на сайті управління освіти і науки Бориспільської міської ради до 22 березня.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button