Боксерський десант з Борисполя на берегах Росі

Минулого четверга цілий десант юних боксерів з Борисполя «висадився» на березі дивовижної Росі. Але головним завданням наших атлетів, звісно, було не милуватися зимовими краєвидами, а успішно виступити на чемпіонаті Київщини з боксу серед юнаків 2002-2003 років народження.

Саме у найбільшому місті Київської області відбувалися двобої юних любителів шкіряної рукавички. Загалом помірятися з цього мужнього виду спорту до Білої Церкви прибуло майже 100 атлетів, п’ята частина з яких – потужний бориспільський десант. Цього разу досвідчені фахівці з боксу нашого міста здивували своїх колег не тільки чисельністю команди (вона була найбільшою, порівняно з іншими регіонами області), а, в першу чергу, рівнем підготовки своїх підопічних.

Атлети м. Бориспіль показали на рингу справжній бокс. У підсумку маємо 12 призерів, з яких 4 – чемпіони Київщини. Це вже знані на Київщині підопічні тренера Володимира Лазебника – В’ячеслав Самсоненко (в/к до 50 кг) та Саїд Ковач (в/к 48 кг), боксер тренера Михайла Шкорупа – Денис Настасієнко (в/к 43 кг) та атлет, якого тренують Сергій Кінаш та Олександр Щибрик – тринадцятирічний Гліб Горобець (в/к 68 кг). Кілька призерів чемпіонату має і тренер Микола Степаненко. Що стосується срібних призерів, то у фінальних двобоях перемогу суперникам вони віддали лише завдяки суддівським запискам (настільки рівними були двобої). Це Олександр Марченко; Богдан Ломакін та Тимур Гогія. У цілому тренерська бригада нашого міста зі своїм завданням на чемпіонаті впоралася «на відмінно».

Віталій КУБОВ 

На фото: Володимир Лазебник зі своїми підопічними — чемпіонами Київської області В’ячеславом Самсоненком та Саїдом Ковачем

Share Button