НОВИЙ ГОЛОВА МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ

10 лютого, поки в актовій залі міської ради вирішували долю безпритульних цуценят та котиків (про це в наступному номері газети), в 305-ій кімнаті обирали нового голову Молодіжного парламенту. Згідно із статутом незалежного, самоврядного, консультативно-дорадчого органу, вибори відбуваються раз на два роки.

Свої кандидатури на нового головуючого висунули Анастасія Гаспарян та Юрій Панчук.  Насамперед, кожному з потенційних голів надали слово, вони розповіли про себе, бачення роботи Молодіжного парламенту та плани на майбутнє. Таким чином присутні могли визначитися, за кого віддати свій голос. Перед моментом істини кандидати запевнили: незалежно від результату, кожен працюватиме на благо молоді міста.

Методом таємного голосування 19 осіб визначалися із майбутнім парламенту. З результатом у 13 голосів «за» перемогу здобув Юрій Панчук. Чоловік, який у Борисполі мешкає з 2015 року, за цей час встиг ознайомитися з роботи не лише Бориспільського Молодіжного парламенту, а й інших міст України. Запевнив: це для обміну досвідом.

Новообраний голова наголосив, що попереду багато роботи і запланував першу зустріч молодіжної команди на п’ятницю, 19 лютого. Привітали Юрія Панчука Дмитро Віцюк, який достойно виконував функції голови Молодіжного парламенту попередні два роки, та начальник Управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна.

Інф. «ТС», фото Тетяни Підгурської

Share Button