ПОЛІЦІЯ ВИХОДИТЬ НА ПАТРУЛЮВАННЯ

З 1 лютого у місті Борисполі та Бориспільському районі почали функціонувати додаткові 5 груп швидкого реагування поліції. Таким чином, громадяни вже незабаром зможуть відчути різницю. І справа не лише у формі, а й у нових методах роботи.

Бажали новоствореним екіпажам витримки, наснаги у нелегкій справі в. о. начальника Бориспільського відділу головного управління Національної поліції в Київській області Роман Козьяков, перший заступник міського голови Микола Корнійчук, заступник міського голови Дмитро Гопанчук, заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко та заступник начальника РВ ГУ ДСНС в Київській області Петро Коваль.

Р. Козьяков наголосив, що новостворена поліція прибуватиме на виклики в короткі сроки – по місту це 3-5 хвилин з моменту надходження дзвінка, по району – до 15. Таким чином, це забезпечить ефективнішу протидію правопорушенням. Кожна з груп швидкого реагування у кількості двох осіб працюватиме в цілодобовому режимі на території обслуговування. Перша зміна – з 8:00 до 20:00, друга – з 20:00 до 8:00. Варто відзначити, що одна з 5 службових автівок, забезпечених паливно-мастильними матеріалами, щойно придбана.

На запитання «Як нова форма?» — правозахисники відповідають, що краща за стару: приємніша на дотик, тепліша і що важливо – водонепроникна. Але це теоретично.

Р. Козьяков додав, що з березня до роботи долучаться ще 180 полісменів, які нині на навчанні. Їхню роботу буде спрямовано на місто, район та міжнародний аеропорт «Бориспіль», де поки що задіяні екіпажі зі столиці.

Окрім груп реагування патрульної поліції, на території обслуговування продовжують працювати дві слідчо-оперативні групи.

Присутні висловили сподівання, що створення таких патрулів допоможе повернути довіру громадян до поліції.

Уже о 20:00 поліцейські заступили на перше патрулювання, перед яким для них було проведено інструктажі та екіпіровано їх табельною вогнепальною зброєю, спеціальними засобами захисту та зв’язку. Повернувшись патрульні відзначили: «Люди поки з острахом сприймають нашу форму, а нову автівку взагалі бояться. Так, одну жіночку навіть довелося умовляти підвезти до Старого, що розташоване за шість кілометрів від міста».

Жарти жартами, однак новостворена поліція просить громадян будувати відносини на довірі, не бути байдужими і у випадку будь-яких правопорушень звертатися за номером «102».

Тетяна Підгурська, кореспондент міського радіомовлення, фото автора

 

ДО ТЕМИ

За першу робочу добу бориспільські патрульні виїжджали на виклики 15 разів

Патрульна поліція Бориспільського відділу поліції за першу добу чергування отримала і відпрацювала 15 повідомлень щодо кримінальних і адміністративних правопорушень.

При спробі викрасти продукти харчування та алкогольні вироби в одному із магазинів міста було притягнуто до відповідальності двох осіб. На  чоловіків 45 та 50 років складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна), матеріали направлено до суду.

Здійснювалися виклики на сімейні сварки, до медичного закладу. У більшості випадків наряд поліції прибував на виклик упродовж 5 хвилин з моменту надходження повідомлення про подію. Жителі міста та району також повідомляли правоохоронців про проблеми на території їх проживання та підозрілі транспортні засоби та громадян. Кожне повідомлення патрульними поліцейськими перевірено та вжито необхідні заходи реагування.

 

ДО ТЕМИ

Шахраї у банку і на курорті

За повідомленням Бориспільського відділу поліції, в одному з банків, що на території Бориспільщини, зловмисники намагалися отримати дивіденди від чужого вкладу. Злочину не сталося, дякуючи пильності співробітників банківської установи, які запідозрили підроблення документів. Зловмисника затримано.

Правоохоронці повідомляють і про випадки ошукування літніх людей особами, які хочуть нажитися на чужій довірливості. Так, шахраї намагалися ошукати чотирьох осіб на інформації про псевдо-акцію, взявши участь у якій,  він, нібито, гарантовано виграє путівку до Моршина. За словами очільника поліції Р. Козьякова, у такий спосіб діяло двоє чоловіків та жінка. Запобігти правопорушенню допомогли міські камери спостереження, вдалося відслідкувати маршрути зловмисників і їхні незаконні дії. Порушників затримано, особи встановлюються.

Також, за словами Р. Козьякова, почастішали випадки крадіжок номерних знаків на приватних автівках, за повернення яких злодії вимагають грошову винагороду.

Оксана КОБЗАР, «ТС»

 

Share Button