Рівні перед святом

Вишукана перша леді країни поза екраном досить скромна і не публічна. Жінка впевнена, що світ стане набагато добрішим, якщо ми дбатимемо один про одного, і саме тоді нам вдасться збудувати те, до чого так прагнемо – європейську державу.

Підтвердженням цього є проведення 20 грудня благодійної програми «З теплом у серці» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Сюди з’їхалися понад 700 дітей з обмеженими можливостями з усієї України. Проведення концерту, підготовленого пані Мариною та її дітьми, вже стало традиційним – такий захід відбувається вдруге. Проте цього року він особливий – на сцену піднялися не лише професійні співаки та виконавці, а й діти-переможці  міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе». На думку М. Порошенко це потрібно не лише їм, щоб показати свої можливості, а й усім дорослим, щоб вчитися у цих дітей силі духу, ставати толерантнішими, підтримувати один одного і простягати руку допомоги. Справжньою окрасою дійства став Національний президентський оркестр України та соло на роялі від Олександри, Михайла та Євгенії Порошенків. Під час заходу до зали завітав і Петро Порошенко, але не як політик, а як люблячий батько та людина небайдужа до дитячих доль. Незвично бачити главу держави у такому амплуа, адже він не виголошував промов та привітань, його присутність – підтримка дружини, гостей та організаторів заходу. Директор Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська зазначила, що цей візит – не лише приємна несподіванка, а й яскравий приклад для всіх батьків, як потрібно підтримувати своїх дітей.

Концертом організатори не обмежилися – були ще майстер-класи, інтерактиви з дітьми, зустріч із Святим Миколаєм і казковими персонажами та багато інших цікавинок. Та найголовніше — вся малеча разом з батьками щиро дякувала Марині Анатоліївні  – жінці, яка творить добрі справи  не словом, а ділом.

Ольга Кацан, учениця НВК «Гімназія «Перспектива»

Share Button