Обговорювали на плановій нараді у районі

Законослухняність держслужбовців, харчування в дитсадках та школах, архітектурні ноу-хау, електронні субсидії… Ці та інші питання спричинили жваву дискусію у понеділок, 14 грудня, на оперативній нараді, яку провів в. о. голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко з керівниками відділів, служб та секторів РДА. 

ДОКУМЕНТООБІГ — ПІД КОНТРОЛЬ

Начальник загального відділу Інна Гудим інформувала про стан виконання доручень керівництва адміністрації. У зв’язку з цим В. Солдатенко звернув увагу на терміни надання відповідей, зокрема, на листи з правоохоронних органів: «Наше завдання — тримати документообіг на контролі, якщо виникають запитання, доводити до відома керівництва».

ВИСНОВКИ ЗРОБИТЬ КОМІСІЯ

В. о. голови РДА наголосив на непростій ситуації щодо харчування у навчальних закладах, де наразі тривають перевірки

Нагадаємо, 7 грудня відбулася розширена нарада з керівництвом освітніх закладів та санітарно-епідеміологічної служби щодо якісного та збалансованого харчування в дитсадках та школах району. За її результатами прийнято рішення створити комісію, що перевірить організацію процесу харчування та зробить відповідні висновки.

ПРАЦЮЮТЬ НАД БЮДЖЕТОМ

Начальник управління фінансів Тамара Матяш поінформувала про завершення роботи над районним бюджетом. Проект документу, за її словами, слід подати на розгляд бюджетної комісії районної ради за 10 днів до сесії.

ОРЕНДА — НА ВИГІДНИХ УМОВАХ

Про надання у районі в оренду приміщень підприємцям та інвесторам повідомила начальник управління економіки Наталія Паніна. За її словами, складено перелік і тих приміщень, що пропонують на вигідних умовах аграрні підприємства. Начальник управління агропромислового розвитку Михайло Пензай наголосив, що відповідну інформацію планують розмістити в електронному вигляді на веб-сайті РДА http://raybori.gov.ua/ та в друкованому ЗМІ — на сторінках газети «Трудова слава».

СУБСИДІЯ ОНЛАЙН

За словами в. о. начальника районного управління соціального захисту Ірина Пушкар, станом на 10 грудня в районі нараховується 6200 отримувачів субсидій. При цьому середній розмір субсидій становить 1803 грн на місяць. Одним із нововведень, що чекають на соцзахист, І. Пушкар назвала оформлення субсидій в онлайн, але для цього селянам треба мати доступ до Інтернету.

ВІДДІЛ ДАБІ — У СЕЛІ

Тему нововведень продовжила начальник відділу містобудування та архітектури Сніжана Павлова. Зокрема, йшлося про передачу органам місцевого самоврядування відділів державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). В одному такому відділі працюватимуть дві особи: інспектор та реєстратор. Найближчим часом буде проведено моніторинг по населених пунктах з метою визначення, де саме першочергово створювати відділи ДАБІ.

СПОРТИВНО-КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

Начальник відділу молоді та спорту Микола Каськів анонсував проведення військово-патріотичних змагань у містах Біла Церква та Полтава, де братимуть участь юні спортсмени Бориспільщини. Начальник служби у справах дітей та сім’ї Наталія Ралко, у свою чергу, нагадала про проведення передноворічних заходів. За її словами, 50 квитків на свято обласної ялинки отримають чотири Будинки сімейного типу, багатодітні родини, діти-інваліди та діти учасників АТО.

Олександра Шостак, прес-секретар Бориспільської райдержадміністрації

Share Button