Звітували про відпочинок

235 тис. 410 грн – таку суму виділено у 2015 році з міської казни на оздоровлення 416 бориспільських діток, які належать до категорій, передбачених законом для оздоровлення за бюджетні кошти (діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, інваліди, діти з багатодітних родин та ті, які втратили батька в зоні АТО).

Про витрати звітувала на початку робочого тижня начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван. За її словами, у 2014 р. сума на цю графу витрат становила 214 тис. грн. Діти оздоровлювалися за бюджетні кошти у санаторіях країни та відпочивали у денних пришкільних таборах, що функціонували при восьми школах міста та в літніх мовних таборах. Т. Чернойван відзначила зростаючих інтерес шкільної молоді до туристичного відпочинку, що організовує міський Центр туризму і краєзнавства. 169 вихованців відпочили в активний спосіб – у лижних, велосипедних, піших та водних походах за кошти батьків. Доповідач наголосила, що за кошти КОДА цього року оздоровилося 77 учнів з Борисполя, двоє дітей, батьки яких загинули у війні на сході, відпочивали в Хорватії. 180 дітей побували в санаторіях України за путівками, що надходили до ЦРЛ. Для 15 талановитих та обдарованих дітей придбав путівки депутат міськради Володимир Шалімов.

На пропозицію включити на 2016 рік до списку оздоровлення дітей міських волонтерів Т. Чернойван зазначила, що ця категорія не передбачена законодавством.

Згідно із проведеним опитуванням, 74% школярів Борисполя було оздоровлено за державні, спонсорські та батьківські кошти.

Ольга Іванова, «ТС»

 

Share Button