Як «синьйори» «московську піраміду» долали

Фінальним двобоєм між двома вінничанами за звання абсолютного володаря Кубка України з більярдного спорту закінчився у нашому місті чотириденний ветеранський марафон з цього динамічного, видовищного й одного з найбільш технічних видів спорту.

На шляху до головного трофею змагань сімдесятирічний Анатолій Маліванчук та його земляк Олександр Климов, який на чверть віку молодший за свого товариша по команді, за результатом перших трьох днів вибороли першість кожен у своїй номінації. Досвідчений та титулований А. Маліванчук — серед ветеранів віком від 55 років та старше, а знаний на Україні та далеко за її межами О. Климов — у номінації «синьйори» (серед чоловіків віком від 40 до 55 років). На всеукраїнський турнір до Борисполя з’їхалися поважні більярдисти з 17 областей України. З 77 учасників 7 захищали кольори міста Бориспіль та Бориспільського району.

Серед семи наших учасників найкращий результат у жителя с. Мала-Олександрівка, неодноразового переможця та призера змагань серед ветеранів Олександра Лямець. У змаганнях з «московської піраміди» серед «синьйорів» він дійшов до фіналу і лише у фінальній грі поступився О. Климову з рахунком у партіях 2:4 (згідно з Положенням кожен двобій триває до чотирьох перемог одного з суперників). Тож вітаємо Олександра зі срібною нагородою Кубка України серед ветеранів!

До слова. На відкриття більярдного марафону, що проходив у БК «Ланкастер», завітали міський голова Анатолій Федорчук, секретар міської ради Ігор Левітас, депутати міської ради Володимир Шалімов, Микола Костянець, численні вболівальники, глядачі, представники ЗМІ та волонтери. Значний обсяг роботи з організації та проведення Кубка України виконали працівники більярдного клубу на чолі з його керівником Володимиром Андрєєвим, зробили свій внесок і депутат В. Шалімов, Бориспільський міський осередок більярдного спорту України, волонтери змагань.

Отже, всеукраїнській захід з більярдного спорту відбувся. Володарем Кубка України став Анатолій Маліванчук. До речі, останній чемпіон колишнього Радянського Союзу, далекого вже 1990 року.

Віталій Кубов, фото Ольги Рогач

Share Button