Якщо Бориспіль засипле снігом, міські вулиці розчищатимуть близько 15 одиниць техніки

Комунальники підготувалися до великого снігу та підступної ожеледиці. Якщо днями захурделить, то вулиці міста розчищатимуть близько 15 одиниць техніки. Окрім того, за словами начальника головного управління ЖКГ Бориспільської міської ради Володимира Аврамчука, на випадок ожеледиці місто заготовило понад 2,5 тис. тонн піщано-соляної суміші.

«Вважаю, цього вистачить на всю зиму. Піщано-соляна суміш зберігається на базі КП «ВУКГ» і тільки-но випаде сніг або вулиці скує ожеледиця, заведемо трактори і посипатимемо дороги», — оптимістично наголосив В. Аврамчук.

Якщо випаде більше 30 см снігу, на дороги виведуть грейдери.

«Першочергово приділятимемо увагу вулицям Київський Шлях, Котовського, Котляревського, Дзержинського, Горького, Головатого та Броварській, адже це наші магістральні дороги.  Також, у разі потреби, залучатимемо техніку не лише комунальних служб, а й приватних підприємств, які працюють у місті. На випадок великого снігу ми домовились, що нам можуть надати грейдери та екскаватори. Загалом, у разі необхідності, на вулиці міста може вийти до 15 одиниць снігоприбиральної техніки», – додав В.Аврамчук.

Головну ялинку Борисполя розпочнуть встановлювати 14 грудня

Головна ялинка Борисполя традиційно буде живою. Щоправда, її змонтують із маленьких сосен. Окрім того, планують закупити й нові прикраси. На все витратять понад 50 тис. грн.

«Монтувати ялинку почнемо 14 грудня. Вже перерахували кошти лісництву, докуповуємо нові прикраси. Відкриватимемо ялинку, швидше за все, напередодні дня Святого Миколая», — повідомив керівник ГУ ЖКГ Бориспільської міської ради Володимир Аврамчук.

За його словами, нову ілюмінацію для міста цього року не купуватимуть, адже «час нині не той», відремонтують стару. Проте, впевнений керівник, гарною буде ялинка, гарно освітлене місто і гарне свято..

На Шевченка відремонтують тротуар на 1,2 млн грн

На вулиці Шевченка  капітально відремонтують тротуар. Ціна питання – близько 1,2 млн грн. Площа 2,1 тис. кв. м — від вулиці Нової до Привокзальної. Завершити роботи мають за кілька днів.

Як повідомив В. Аврамчук, новий тротуар поліпшить умови для жителів нової забудови, а також приватного сектора. Роботи виконували працівники Броварського ШБУ-50, які, окрім того, подбали і про безпеку руху пішоходів, встановивши знаки дорожнього руху та місток через канал на вулиці Дімітрова.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button