ЮВІЛЕЙ ДОМІВКИ ПОКОЛІНЬ

1 грудня дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Теремок» відсвяткував своє 50-річчя. Більш ніж двогодинний захід переніс присутніх у минуле, розповів про теперішнє і плани на майбутнє та познайомив із маленькими дошкільнятами. Поєднуючи корисне з приємним, відбулося й урочисте відкриття музею цього закладу. 

Історія створення ДНЗ «Теремок» сягає корінням далекого 1963 року. Тоді рішення радгоспу «Промінь» віддати землю фруктового саду, дерева якого давно не плодоносили, під забудову дитячого садка, підтримала міська рада. Таким чином було закладено першу цеглинку нової споруди і покладено останню через два роки – 1965-го, з якого і починається вік «Теремка».

Нині у дитсадку діє 6 груп, в яких виховується 210 дітей. Організована діяльність  проходить за програмою розвитку дитини «Українське довкілля» та «Впевнений старт». Навчально-матеріальна база закладу вражає: групові приміщення, методичний, логопедичний, медичний, фізіотерапевтичний кабінети та кабінет психолога, музична зала,  ігрові, спортивний майданчики.

До святкування дня народження «Теремок» підготувався неабияк. У маленькій затишній залі не лише малеча, а й вихователі співали і декламували вірші. А в кінці всі об’єднали свої зусилля і виконали флешмоб. На урочистості завітали почесні гості, серед яких перший заступник міського голови Микола Корнійчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, представники управління освіти і науки – заступник начальника Володимир Письменний, завідуюча міським методичним кабінетом Людмила Мозгова, головний спеціаліст дошкільної галузі Наталія Стрільник, методисти міського методичного кабінету Ілона Башняніна та Тетяна Радкович, голова профспілки працівників освіти Тамара Нікітко, депутати міської ради Володимир Шалімов, Валерій Мартишко, Ярослав Годунок та Олег Романов, ветерани закладу та батьки.

Відкривали малята свято патріотично – піснею «Матуся-Україна». Кращі з кращих працівники отримали Почесні грамоти та грошові винагороди від виконавчого комітету Бориспільської міської ради за сумлінну творчу працю у вихованні підростаючого покоління та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування ДНЗ «Теремок». Перша серед нагороджених — завідуюча Лариса Панкова, яка робить усе можливе, щоб дитсадок був затишною другою домівкою для малечі. У своєму вітальному слові депутат міської ради В. Шалімов наголосив, що вручає дуже потрібний подарунок — мультипроектор — від міської партійної організації «Наш край». Депутат міської ради В. Мартишко, вітаючи зі святом, виконав декілька авторських пісень із гуртом «Шевченко Блюз». Депутат округу О. Романов та депутат Я. Годунок напередодні новорічних свят подарували новорічні іграшки на ялинку.

За любов до дітей, нелегку педагогічну працю були також нагороди та грамоти від управління освіти і науки, а Л. Мозгова подарувала ювілярам авторський вірш-привітання.

У дарунок для першої завідуючої садочка Тамари Коваль звучала її улюблена пісня «Мамина вишня». А Тамара Олександрівна пригадала, як очолила заклад, з якими труднощами тоді довелося зіштовхнутися, однак здолали всі проблеми і нині «Теремок» не впізнати.

Привітання на адресу ювіляра «Теремка» пролунали від батьківського комітету та колег. Варто відзначити, що цього дня відбулося відкриття музею дитсадка — домівки багатьох поколінь, що стало можливим за сприяння голови правління ПрАТ «Агробудмеханізація» Володимира Шалімова.

Тетяна ПІДГУРСЬКА, журналіст міського радіомовлення, фото автора

Share Button