КАЗКА НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Новорічні свята 2016 року у Борисполі обіцяють бути незабутніми. Місту варто затамувати подих перед новорічною прем’єрою на сцені будинку культури. Адже для того, аби діти і дорослі повірили в диво, свої творчі зусилля об’єднали одразу декілька творчих осередків.

Ще осінь на календарі, а більшості мріється про новорічні свята, від яких вже не сховатися ані в супермаркетах, ані в магазинах іграшок чи солодощів. Діти готуються до канікул, дорослі – до відпусток. Головної ялинки міста для яскравих емоцій може бути замало, тим паче, коли столиця «під боком». Однак цього року на жителів та гостей міста чекає сюрприз – «Лускунчик» Гофмана на сцені будинку культури. Попри активну підготовку до прем’єри, журналісту «ТС» таки вдалося потрапити за куліси, щоб переконатися: це буде феєрично. Серед творчого гармидеру в полі зору велике вікно, встановлена ялинка, під якою подарунки. Керує «парадом» молодий, однак талановитий режисер театру Вікторія Манолє. Жінка розповіла, що цей проект є спільним:

«Уперше свої творчо-технічні сили об’єднали Муніципальний театр Бориспільської міської ради і Культурно-мистецький комплекс «Академ». Довго визначаючись, ми шукали щось новорічне та універсальне як для дітей, так і дорослих. Сценарій написаний за класичною драматургією Гофмана в період німецького романтизму, коли навіть у звичайні будні варто прагнути до творчості та любові. Сам по собі «Лускунчик» повний чудес і наша вистава починатиметься зі слів: «За кожною буденною річчю може критися диво…».

Ще цілий місяць попереду не зупиняє роботу над виготовленням декорацій, сценічного інвентарю та пошиттям костюмів. Окрім гри акторів, на присутніх чекатиме балет під керівництвом  керівника народного ансамблю танцю «Міленіум» хореографа Світлани Новодворської. Організатори обіцяють зміну місця дії (як приклад: клітка для щурів), спецефекти (штучний сніг, дим) та віртуозну гру зі світлом.

Директор Культурно-мистецького комплексу «АКАДЕМ» Наталія Сиворакша розповіла, коли чекати на прем’єру: «19 грудня, на день Cвятого Mиколая, відбудеться перший благодійний показ «Лускунчика» для дітей соціально незахищених категорій міста, а пізніше і області. Для всіх інших, до кінця новорічних свят, вартість квитків на виставу становитиме від 60 до 90 грн. Ми вже повідомили освітні заклади міста про спільний проект театру та «АКАДЕМу», що відбудеться за фінансового сприяння управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради. Окрім справжнього новорічного шоу на сцені, у фойє закладу на малечу чекатиме інтерактив: Дід Мороз і Снігуронька. За бажанням, кожен дорослий зможе придбати для дитини шоколадні подарунки».

Вистава триватиме трохи більше години без антракту. Однак організатори запевняють: це буде незабутньо як для дорослих, так і дітей. I найголовніше – казково!

Тетяна Підгурська, кореспондент міського радіомовлення

Share Button