Вони віддали життя за гідність і свободу

Два роки тому Україна пережила чи не найтрагічнішу революцію за всю свою історію, коли тисячі українців вийшли на Майдан, аби припинити владне свавілля та виборювати світле майбутнє для своєї держави. Понад сто майданівців — Героїв Небесної Сотні — віддали своє життя у боротьбі зі злочинним режимом Януковича.

21 листопада у День Гідності і Свободи, бориспільці зібралися біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб вшановувати мужність та патріотизм громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

На заході були присутні секретар міської ради Ігор Левітас, перший заступник міського голови Микола Корнійчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, депутати міської та районної рад, представники політичних партій та громадських організацій, небайдужі жителі міста. І в кожному виступі лунало рефреном: ми не забудемо їх. Вони сьогодні там, де Бог дає нам право вірити, дає нам право зміцнити цю віру нашими кроками, щоб створити ту Україну, за яку вони відали своє життя.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button