АТБ оселиться на Привокзальній

Про потребу розвитку інфраструктури околиць Борисполя активно говорили цієї осені кандидати на депутатство до міськради. Нині затихли, але околиці міста потроху розвиваються і без їхньої участі.

Стало відомо, що супермаркет національної мережі «АТБ-маркет» невдовзі відкриє у Борисполі ще один свій магазин на вул. Привокзальній, створивши тим самим достойну конкуренцію навколишнім дрібним торговим точкам і забезпечивши купівельні потреби населення віддаленого від центру мікрорайону, що розвивається.

За інформацією з міської ради, адміністрація АТБ сама проявила ініціативу реконструювати старий магазин автотоварів, що поблизу зупинки «Нічник», для власних потреб. Уже тривають ремонтні роботи всередині приміщення. Виконроб Сергій Володимирович повідомив, що урочисту здачу об’єкта запланована на 26 грудня цього року. Однак місцевих хвилює, чи спроможуться нові власники на сучасне окультурення прилеглої до магазину території та на відведення достатньої кількості місць для парковки. Дійсно невелика площа  навколо магазину могла б стати окрасою малопривабливого спального району. Перший заступник міського голови Микола Корнійчук запевнив «ТС», що так і буде, бо є відповідні домовленості з адміністрацією мережі. «Давно час відкрити тут супермаркет. Ще хотілося б, щоб комунальники дбали про клумби та озеленення не тільки Київського Шляху, але й таких скромних вулиць, як наша», — висловила спільне побажання жителів вул. Привокзальної Віка, молода мама.

Share Button