Наші земляки – переможці обласних змагань

Минулі вихідні були насичені різноманітними спортивними змаганнями районного та обласного рівня

З перемогами повернулися з фінальних змагань Спартакіади серед збірних команд управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій Київської області, присвячених Дню працівників сільського господарства, волейбольні команди чоловіків і жінок району. Нашим спортсменам не було рівних на спортивних майданчиках смт. Немішаєве, де проходила Спартакіада. Вони здобули перемоги над своїми суперниками з Васильківського, Вишгородського та Бородянського районів. У нагороду команди отримали кубки і дипломи. У жінок ця перемога — друга поспіль.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків друге місце посів Костянтин Дорохтей, серед жінок — третє у Марини Белаш.

***

З 6 по 8 листопада в м. Біла Церква відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті тренерів В. Курілова і С. Косякова. Вихованці Бориспільської районної ДЮСШ під керівництвом тренера Вадима Шевкопляса повернулися додому з нагородами: «золото» — в Романа Лужанського, срібними призерами стали Ігор Деревянко та Максим Галушка.

***

З чемпіонату Київської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2001 року народження переможцем на дистанції 600 м повернувся учень Вороньківської ЗОШ Юрій Тодорович.

«Гора» – володар Суперкубка

На стадіоні «Колос» відбувся матч розіграшу Суперкубка району, що завершував футбольний сезон. Цього разу за приз боролися кращі команди сезону-2014 – чемпіон району «Мрія» с. Любарці та володар кубка «Гора» с. Гора. Вболівальники, які зібрались на стадіоні, отримали задоволення від напруженої, результативної гри, в якій переможець визначився тільки в серії одинадцятиметрових ударів. Ним стали футболісти «Гори». Основний час гри закінчився з нічийним результатом – 2:2.

Організатори та гравці команд вдячні працівникам та директору стадіону «Колос» м. Бориспіль Миколі Костянцю за надану можливість проведення гри на чудовому футбольному газоні.