Нова рада. Депутатські війни тривають?

Установча сесія Бориспільської міської ради сьомого скликання оживила в пам’яті Шекспірівські фрази: «Весь світ — театр».  Через надмірне емоційне напруження у сесійній залі 10 листопада пройшла перша частина засідання, другу дію процесу ради було перенесено на 11 листопада. Два дні обранці присвятили шести питанням. Стало очевидним: спокій міській раді поки що не сниться, а виокремити правих і винних у затягуванні роботи та суцільному потоці обопільних звинувачень стає неможливим. Це політика по-українськи.

У переповненій залі ключовими персонами були 34 нові обранці від семи політичних сил та міський голова Анатолій Федорчук, якого підтримали майже 50% бориспільців. Спірними для ради виявилися вже перші питання порядку денного: голосування за кандидатуру секретаря міськради та обрання заступників мера. П’ять годин витративши на два пункти, власники новеньких мандатів вже наступного дня з не меншим запалом взялися за обрання членів виконкому та склад депутатських комісій. У підсумку – перемога за згуртованою провладною більшістю.

Від «БПП» бізнесмен Ігор Левітас був запропонований міським головою на посаду секретаря міськради. Кандидатуру І. Левітаса підтримало 19 депутатів, проти було 11 голосів.

Згідно із законом міський голова пропонує кандидатури на посади своїх заступників, а рада їх затверджує чи не затверджує. Анатолій Федорчук назвав достойними усіх своїх діючих замів та керуючого справами міськвиконкому Людмилу Передерей, а також запропонував розширити коло заступників шляхом введення ще однієї штатної одиниці – заступника з питань будівництва та інвестицій. Кандидатура знайшлася – представник «БПП» Дмитро Гопанчук.

Тема обрання заступників мера була гарячою першого дня й мала продовження наступного.

Детальніше про перебіг сесії читайте у номері «ТС» від 13 листопада

 

Share Button