У Борисполі розробляли школу майбутнього

16 жовтня у Борисполі відбулася стратегічна сесія «Сучасна школа або школа майбутнього» за ініціативи Київської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки КОДА. У заході взяли участь працівники навчальних закладів міста, управління освіти і науки Бориспільської міської ради та інші.

На базі ЗОШ № 6 освітяни Борисполя протягом близько трьох годин разом розробляли «школу майбутнього», ділилися ідеями та напрацюваннями, власним баченням проекту, обговорювали недоліки та переваги різних моделей сучасної школи.

Пілотний проект «Школа майбутнього», запроваджений на Київщині за ініціативи першого заступника губернатора Київської області Льва Парцхаладзе, має на меті створити інноваційну модель навчального закладу. Так, за словами куратора стратегічної сесії психолога та бізнес-тренера Олени Рубанець, проект впроваджуватиметься близько трьох років. За цей час «Школа майбутнього» пройде декілька етапів: збір ідей, їх структуризація і реалізація. «Ми маємо разом визначити: які потрібні зміни у освітній сфері, як їх реалізувати і чи потрібні вони взагалі», — наголосила О. Рубанець.

Подібні стратегічні сесії відбулися й у інших містах області. Зокрема, Броварах, Бучі, Ржищеві та ін.

Ольга Рогач, «ТС»

Share Button